A nezapomeňte svačinu

Organizace Spojených Národů se rozhodla rozšířit pole své působnosti o oblast cestovního ruchu. Na rozdíl od existujících hráčů, má jednu nespornou výhodu, o klienty nebude mít nouzi. Platí jim totiž jak cestovní náklady, tak náklady na pobyt a to už, stojí za to.

V srpnu se rozhodla zorganizovat zájezd pro mladé, tedy o lidi ve věku 18-29 let. Celkem se přihlásilo a registrovalo 7.000 zájemců, aby nakonec uspělo sto. Informovalo o tom periodikum soudruha premiéra v článku nazvaném

NA KLIMATICKÝ SUMMIT POZVALA OSN I JEDNU ČEŠKU. JSOU TŘEBA REÁLNÉ KROKY ŘÍKÁ

Samozřejmě, že ty se dělají nejlépe na druhém konci světa, tedy v USA, resp. NEW YORKu

Podmínkou výběru byla aktivní účast na klimatických akcích.

Pro dobro na duši pak organizátor dodává, že

„Jízdenky jsou pořizovány s ohledem na emise. Tam, kde bude nutné zvolit leteckou nebo jinou emisně náročnou dopravu, bude uhlík offsetován dobrovolnými příspěvky států,“

uvedl v tiskové zprávě vedoucí informační kanceláře OSN v Česku Michal Broža.

Převedeno do srozumitelných slov, odpustky je třeba nakoupit v dostatečné výši.

Je to stejná akce, na kterou míří na plachetnici i GRETA THUNBERG. Setkání by mělo proběhnout 21.9.2019.

Když jsem se o účasti Lucie Smolíkové dozvěděl, chtěl jsem jí poblahopřát o pozvat ji před cestou do mé Pracovny, aby se podívala, jak se tvoří svět bez odpadů a plýtvání, bohužel byly ještě prázdniny a nedokázal jsem ji nikde sehnat. Akce, které dle článku v IDNES spoluorganizovala se přes prázdniny nekonají, aby se mohlo letět k moři a jet autem do hor, proto se mi to nepodařilo, ale budu zkoušet v září dál.

Byl bych totiž rád, aby si uvědomila, že organizace, která ji zve, tedy OSN, má sama velmi zkreslené představy o tom, jak funguje svět.

Kdyby tomu totiž tak nebylo, pak nemohla ústy svých pracovníků tvrdit, že v případě, že si koupíme odpustek na jednom místě planety, můžeme vypouštět škodlivé plyny na místě druhém.

CLIMATE LEADERS UNDER 18

Tak jsou na stránkách OSN pojmenováváni účastníci.

A mne by zajímalo, co kromě řečí a zorganizování demonstrace, tito Lídří, či chcete-li vůdci dokázali a jak změnili svůj vlastní život proto, aby nejen oni, ale i ostatní nemuseli žít namísto na modré planetě na kouli zvané GLOBÁLNÍ SKLÁDKA.

Náplní školního výletu má být setkání s dalšími účastníky zájezdu, povídání si s politiky a také představení nápadů, které účastníci přivezou a které mají pomáhat v nápravě.

Co asi bude mít v balíčku se svačinou slečna Lucie?

Bude to HYDAL, který jí dodá INCIEN, či DEŠŤOVKA, kterou dodá MŽP? Budou to grafy o prvenství v recyklaci dodané firmou EKO-KOM, či vyjádření soudruha premiéra, že Mrtvá Zem, je Dobrá Zem pro každého Motýle?

Nevím, jsem si však téměř jist, že s ohledem na počet kanditátů, nebude mít moc prostoru na vlastní prezentaci, jestli si něco podobného připraví. Stejně jako na dalších akcích bude totiž většina času věnována poslechu politiků o dvě generace starších o tom, co je třeba udělat.

A pak se spoustou fotografií, momentek a instagramových zážitků stane se slečna Lucie českou Grétou a to minimálně na dobu několika týdnů, kdy bude jezdit po redakcích a televizních stanicích a bude dávat interview o tom CO JE TŘEBA UDĚLAT.

Je jen škoda, že jí nezbyde čas na jedno

UDĚLAT TO.

Ale to tak už ve světě velké politiky bývá.

 

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář