AIRWHEEL H3S – E-MOTION roste

Všichni lidé, kteří mne znají, či čtou můj blog, sledují videa, či mé příspěvky na sociálních sítích ví, co je E-MOTION. Pro ty, kteří by to nevěděli, vysvětlení. Je to výraz používaný pro životní styl spojený s čistou osobní mobilitou. Někomu stačí jedno kolo, jiným čtyři.

To však neznamená, že potřebují vyhrazené parkovací místo velikosti dětského pokoje, kdepak. Prostředky E-MOTION i přesto, že potřebují místa podstatně méně, dokáží přinést svým uživatelům nejen schopnost přepravit se efektivně z místa A do místa B, ale naplní jejich život emocemi, na které doposud nebyli zvyklí.

Značku AIRWHEEL z mých stránek také znáte. Jedná se o předního výrobce E-MOTION prostředků a jednokolky AIRWHEEL, patří dodnes u začínajících jezdců k nejpopulárnějším, a to nejen kvůli jejich ceně, ale hlavně kvůli odolnosti a trpělivosti ve fázi zjišťování, CO a JAK.

AIRWHEEL H3S však není jednokolkou

Není ani dvoukolým transportérem

Ani elektrokolem

Ani čtyřkolým skateboardem

AIRWHEEL H3S je INVALIDNÍM VOZÍKEM

Výrobce při jeho vývoji zužitkoval vše, co se do té doby ze široké řady svých vlastních výrobků, naučil. AIRWHEEL H3S proto nemůžeme ani náhodou nazvat obyčejným elektrických vozíkem, má totiž mnoho prvků, na které mnohé, podstatně dražší stroje a jejich uživatelé nemohou ani pomyslet.

Tak v první řadě je, jak stojí výše, vozíkem elektrickým, ovšem umožňuje i manuální pohyb tlačením

Za další je skládatelný, a to po stisku jediného tlačítka na konstrukci

Nebo

Aplikaci chytrého telefonu, která umožňuje kromě skládání a sledování pohybu i řízení nenaloženého vozíku na dálku a tím dává například možnost, aby vozík přijel k posteli uživatele, či naopak odjel a nepletl se.

Stroj má polohovatelnou stupačku pro umístění nohou, pohodlnou sedačku i opěrku, úložné místo a například i sklápěcí stůl, pro pohodlnější práci, či například jídlo na cestě.

A stroj má ještě něco.

Od konce ledna bude mít i svého prvního uživatele v tuzemsku, resp. uživatelku.

Už se těším na předání a první pocity. Věřím, že se mi podaří jezdkyni přemluvit nejen na společnou jízdu, ale i na oficiální test a recenzi, protože kdo jiný by ji mohl dát než člověk, pro kterého je stroj určen.

Netvrdím, že AIRWHEEL H3S je strojem dostupným pro každého, a to ani přesto, že cena 59.900,-Kč je o 25% levnější než v sousedním Polsku či dalších Evropských zemích, ale vím, že pro ty z uživatelů, které zaujme již výrobce představil variantu cenově dostupnější.

Jedná se o stroj AIRWHEEL H8, o stroj jen za cenu necelých 20.000,-Kč splní službu, která ani zdaleka není určena jen pro osoby s handicapem. Své uplatnění totiž nachází čím dál častěji v nákupních centrech, obchodech, hotelích, nemocnicích, lázních, na hradech a zámcích, v galeriích či na letištích a všude tam, kam zavítají i lidé starší, ti kteří by se rádi někam podívali, či si něco zařídili, ale z dlouhého stání, či chůze je již nohy bolí a potřebují si častěji odpočinout.

Právě pro ně je totiž tento stroj odlehčený na minimum, avšak stále zachovávající komfort elektropohonu spojený s velkým úložným místem a možností složení stroje v době jeho nevyužití, určen.

Věřím, že stejně jako v minulých letech, budu i v roce 2018 schopen Vás pravidelně informovat o novinkách a zajímavostech ze světa E-MOTION, ze světa čisté osobní mobility. Mobility, která patří do SVĚTA BEZ ODPADŮ A PLÝTVÁNÍ.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář