Andrejovi Němí Otroci

S otrokářstvím moderní svět dávno skončil, učíme se ve školách. Otrokářství se nikdy nesmí vrátit hlásá se při OSN, kde nabídli jednu židli lidu. Otrokářství je zakázané stojí v dodavatelských podmínkách velkých korporací.

To jsem si oddychl.

Tak teď snad ještě něco udělat s tím obchodem, obchodem s bílým masem.

Protože právě on, patří mezi pět nejprofitabilnějších průmyslů světa.

Počet neziskových organizací vytvořených z důvodů otrokářství, či chcete-li obchodu s bílým masem pravděpodobně převyšuje počet společností, které se otrokářstvím živí. Pro obě strany je zachování stávajícího stavu klíčové, protože znamená prostředky.

Jen jedna ze stran však dostává prostředky zdarma.

Představme si, jak by vypadalo otrokářství ve středu Evropy. iDnes.

Mělo by opět dvě nádoby. Jednu menší, finančně zajištěnou, druhou větší finančně závislou na té menší. Obě by hovořili o svobodě a obě by si pod tím pojmem představovali odlišný stav.

Nejlepším postupem by bylo otrokářství zlegalizovat, přejmenování je jednou z forem, ale zcela nejlepší cestou je skrytí pravého významu do zkratky, kterou budou všichni milovat a s ohledem na to, že nejvíce beztrestných a nepostižitelných podniká v politice, je vytvoření politické strany jasnou cestou, na kterou nejsou ani třeba rádci, tedy zbytečně ztracené prostředky.

Po vytvoření, bude třeba vyvolat bouři proti otrokářům, politikům a současnému stavu, protože právě tak, speciálně na území středoevropské republiky, lze získat na svou stranu většinu nespokojených a těch je v této zemi většina.

Věčně Nespokojení.

Je až s podivem, že se této masy nikdo podobně neujal.

Vždyť stačí tak málo a byla by na straně cukru, nevidíce bič a následně si bič i okovy vykládající jako standardní doplňky moderního životního stylu.

Bohužel politika „není pro jeptišky“ jak řekl jeden zasloužilý politik poté, co nikdy nezkusil nic jiného, a proto i v zemi Věčného Nespokojení, dá se očekávat že stovky procent náskoku, budou se měnit na desítky a jednotky a v zápalu boje se přijde i na to, co PÍSMENA V NÁZVU ZNAMENAJÍ.

Kupodivu reakce bude zcela odlišná, než se dalo očekávat.

Zotročení „seznamy hříchů“ a svázáni ekonomickou závislostí, budou si osazovat okovy třpytkami, činíce z nich módní doplňky a biče sami budou si plést, aby po každé ráně mohli slastí opět říci „AU“ a „JEŠTĚ“.

A ti, kdo nenechají se bít nebudou bráni v potaz.

Nesvéprávní. Bez vkusu.

A když pak bude nejhůř, nechá se panovníkem jmenovat jeho nástupcem, právě na poslední chvíli, než panovník náhle onemocní žalem a nemoci vykonávati svůj úřad, všichni budou žehnat jeho duchapřítomnosti a poslední vůli, která středozem nenechá bez pána, aby propadla chaosu a anarchii.

A deset milionů otroků, bude ukazovat co je to demokracie

A jejich pán a vůdce i nadále bude scházet se s pomazanými hlavami a majestáty zemí, které budou chtít znát, jak se buduje svobodná zem.

Ještě, že otrokářství už není.

To by mohlo býti

Zle.

 

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář