Až budeme data

Čím dál častěji narážím na zprávu, že s tou, či onou aplikací budu šťastný, či že mi pomůže z jednoho kouta světa na druhý a mnohem víc. Jeden z podobných článků, se stal i námětem pro dnešní příspěvek a já věřím, že Vás zaujme.

Článek vydaný ekonomickým serverem E15 nese následující název

Pohyb po Praze urychlí nová mobilní aplikace

To jistě Pražany, a nejenom je, potěší stejně jako EKOLOGIS za kterým nestojí nikdo menší než zastánce čisté mobility jménem DOLÍNEK, PETR DOLÍNEK, agent s právem zabíjet.

Pardon  Pan Politický Pomocník s hlubokým stínem nad očima

Obě aktivity jsou záchranou.

Přinesou čistý vzduch, rajskou hudbu, čisté a rovné chodníky a přepravu z jednoho místa hlavního města na druhou mrknutím očního víčka.

Aby vše fungovalo je třeba jediný, a to nepřeháním, skutečně jediný krok

Kdo si chce výše udávané užít, musí se nechat digitalizovat a svou fyzickou schránku odložit.

Stejně jako v ráji INDUSTRY 4.0, pak i zde je virtuální svět rájem pohybu a čisté mobility

Ani smítko

Ani závan výfukových plynů

Bez psích výkalů na botách

Tak bude vypadat čistá Praha

Stačí udělat jediný krok.

Při psaní těchto řádků jsem si vzpomněl na zprávu, která proběhla naším socialistickým tiskem v době rozšíření nemoci AIDS kdy i přes železnou oponu, která dokázala zachytit mnoho zla ne však všechno, imperialisté přenesli tuto smrtelnou nemoc i k nám.

Již v osmdesátých letech totiž Sovětském Svazu vymysleli lék na tuto zákeřnou nemoc a stačili jen jeden, až tři vpichy.

Záleželo na tom

jaké vezmete vidle

V článku, jež byl námětem tohoto příspěvku stojí, že vývojáře, které odmítl sponzorovat GOOGLE, přijalo hlavní město a dalo jim prostor pro aplikaci své aplikace, která umí spojit městskou dopravu a sdílená kola, jejichž provozovatelé se mohou za malý poplatek do systému přihlásit.

Čeští vývojáři, kteří za aplikací FUZEE stojí říkají, že uživatelům v testovacím režimu ušetřila 25 minut cestování týdně.

To je super.

Jen musím říci, že dvoj až trojnásobek tohoto času ušetří svým uživatelům i E-MOTION a elektrické jednokolky s jediným rozdílem, úspora je denně. I oni pak mohou kombinovat svou jízdu s MHD, resp. nejlépe jen s METREM, protože jízda je rychlejší než všechny povrchové dopravní systémy.

Když jsme u těch upřímných snah pana Dolínka o Prahu čistější, což takhle vpustit do města UBITRICITY?

Tato společnost, totiž našla cestu, jak ze všech pouličních lamp snadno udělat síť čerpacích, resp. nabíjecích stanic pro elektromobily, a to bez nutnosti investovat miliardy do budování nové rozvodné sítě SUPER a HYPER NABÍJEČEK.

A když už jsme u toho, proč nabíjení nenechat na robotech.

Napsáno 15.8.2018

P.S. na závěr ještě jednou google a s ním i slavná soutěž o 10.000.000 USD a to v jednom obrázku.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář