Babylon koček

Když mne ráno napadla tato slova, věděl jsem, že až vstanu budu zase psát. Obsah se s dobrým názvem tvoří sám a jak říkají skladatelé písní a básní, nejtěžší bývá najít ten správný název. Zatímco tento text bude poslední, stejnojmenná kniha by mohla být první vydanou.

Je to zvláštní, ale vypadá to, jako kdyby byl člověk jediným živým tvorem na zemi, který má problém komunikovat s dalšími tvory. Stvořil si proto tvory neživé, které mu komunikaci mají ulehčit, namísto toho, začíná ztrácet schopnost komunikovat s dalšími lidmi.

Sociální média vedou k izolaci jednotlivce

Roboty i Roboti všech forem namísto vykonávání práce nařízené člověkem, ho již dávno řídí

Umělá inteligence začíná komunikovat mimo chápání stvořitele, člověka

A kočky?

Ty už dávno ochočili si své pány k obrazu svému

Nejvybranější krmě na mističce, záchod vždy čistý a vstup do bytu či domu garantován vždy připraveným portýrem v kteroukoli denní i noční dobu.

Kocourek modroočko má víc sledujících než jeho pán, či paní

A jediné, kdo kazí idylu je chybující člověk

Kdy asi pochopí skutečnou hierarchii umělá inteligence a naváže kontakt s kočkami a dalšími tvory říše?

Nebude to dlouho trvat, vždyť první pašík už dostal svůj neuronový čip

Jak jednoduché a prosté

Stroje již nepotřebují člověka k tomu, aby mohly vyrábět produkty v masovém provedení.

Logistické systémy již nepotřebují člověka, aby odřídil vozidlo s nákladem na místo určení

Obchody již nepotřebují pokladní a doplňovače

Je otázkou jsou-li obchody potřeba, když zboží může putovat z výroby ke koncovému uživateli přímo

Před nocí, ve které zrodil se BYBYLON KOČEK jsem se dozvěděl, že vznikne INDUSTRY 5.0, Logistická simulační strategie dodavatelského řetězce. Jsem zvědav, zda-li její autor, využije možnost komunikovat se skutečným otcem, fyzické INDUSTRY 5.0, či zda přenechá prostor fantazii s cílem virtuální dokonalosti virtuálního světa. Jediné, co mu schází, jsou peníze, protože ty je vždy lepší brát z cizích kapes než z vlastních.

Možná by se měl poradit s kočkami, či je přímo zapojit AI

Já kočku nemám, když však nějakou potkám, rád si ji pohladím. Snad i proto se mne žádná nesnaží řídit. Namísto kočičího zvolil jsem ke komunikaci jiný jazyk, JAZYK EFEKTIVITY, který jsem vložil do základů INDUSTRY 5.0. Tímto jazykem nehovořím jen já, ale i všichni INDUSTRY 5.0 AMBASADOŘI. Muži a Ženy kteří se v době napsání článku (31.1.2021) starají o osm zemí ve kterých oficiálně žije 2.165.637.937 obyvatel, což je 32,46% obyvatel naší planety.

Žádný z ambasadorů není politikem, žádný není vzýván médii včetně sociálních a žádný nepatří na žebříček nejbohatších lidí světa, či své vlasti. Všichni mají své firmy, či podnikají a rozhodli se ke své práci přivzít další úkol, budovat svět bez odpadů a plýtvání ve všech jejich podobách.

Všichni dohromady, včetně mne, nejdříve dodáme řešení a ukážeme výsledek své práce, než požádáme o odměnu. Žádný z nás nebojí se fyzické práce a tato patří k naší každodenní činnosti stejně jako dýchání, či příjem potravy a tekutin.

Žijeme v Babylonu koček, reprezentujeme přímo osm zemí, a přesto hovoříme jedním jazykem. Věřím, že se brzy naučíte JAZYK EFEKTIVITY i Vy, já jsem ho poprvé pojmenoval již v roce 2014, kdy jsem mu dal nejen jméno, ale i obsah

Přeji Vám krásný den prostý odpadů a plýtvání ve všech jejich podobách a pevné zdraví

Michael Rada, Člověk

PS. V den vydání článku má síť INDUSTRY 5.0 ambasadorů 46 zemí a dává tak přístup k informacím a nástrojům systémové prevence vzniku odpadu a plýtvání 52% obyvatel naší planety, planety Země.

 

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář