Bylo nám šest

Kdy? No přeci právě teď, když čtete tento příspěvek mého blogu. Že vypadáme starší? Nevěřím. A všimli jste si, že při té vší diskuzi o věku jste přestali vnímat, že namísto JÁ, píši MY. Tak rychle jde s lidskou myslí pracovat, často stačí jen obrázek, či naznačení a jdeme jiným směrem.

Dnes je 9.6.2019 v mém světě a 9.12.2019 v tom Vašem

Tento obrázek jsme představili světu 6.6.2019 a jak vidíte i zde je další z šestek

Má za cíl jediné – UVĚDOMNĚNÍ SI

Či chcete-li probuzení

Protože je stále příliš mnoho těch, kteří říkají

„U MĚ DOBRÝ“

A dávají rádi na obdiv svou skromnost ve frontě na hamburger, zatímco doma je čeká za ostnatým drátem zákusek v hodnotě bufetu, kde na hamburger stojí frontu a náhodou jsou zachyceni kolemjdoucím fanouškem.

Bylo nám šest, všem a jediné co nás liší je to, že to bylo před různě dlouho dobou.

Mně bylo šest před 42 lety, Má mamince před 64, tatínkovi před 71 a dědečkovi před 90.

Gretě Thunberg před 10

Záleží na tom?

Myslím, že to není důležité, protože bez ohledu na to, před jak dlouhou dobou nám bylo šest, naučili jsme se číst, a proto se můžeme sejít zde. Šestka však může znamenat mnohem více, a pro každého něco jiného, což však není důvodem abych tu, či onu šestku odsuzoval jako špatnou. Již několikrát jsem zmiňoval, že mám čísla rád, ne však pro jejich hodnotu, ale pro estetickou stránku a šestka je jednou z těch krásně elegantních a čistých čísel, které nás obklopují.

Zatímco u Vás na teploměru je pravděpodobně rtuť blíže k šestce z pohledu zdola, v době, kdy já píši, tyto řádky je stupňů dvacet šest a Bolevecký rybník objevili plavci pro své pravidelné závody na vodní hladině.

Myslím, že většině jim už dávno bylo bylo šest. a bez ohledu na to kdy tomu tak bylo, užívají si toho co mají rádi, vody a plavání.

Šest měsíců je dlouhá doba a zároveň je to jen okamžik

Šest let zpět jsem odešel ze světa velkého businessu, abych svět od zátěže velkého businessu osvobodil. Na začátku mi většina lidí předvídala krátký konec a dnes, mnozí z těch, co se mi vysmívali, zakazují mé jméno vyslovit. Jsou to lidé, kterým stávající se zhoršující se stav přináší peníze a slávu.

Zatímco píši tyto řádky pouštím si na pozadí tóny, které už s pravidelností sobě vlastní nahrávám v prázdných prostorách Fišerovi vily, která stala se mi útočištěm a Pracovnou. Budím se každý den v šest abych mohl dvojnásobek tohoto času měnit čas a to po sedm dní v týdnu, protože i sedmička má svou šestku, jen je schovaná a je proto jedno, kdy nám bylo šest.

 

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář