Dobyli jsme Hrad

A ti, kdo jej hájili s otevřenou branou a nápisem VSTUP ZAKÁZÁN opřeným o boční stěnu jedné z hradních brán pak s pocitem vítěze dopřáli nám k odchodu slova, která vhodná nejsou k citování a s pocitem vítězství zmizeli zas v podzemí.

Tím hradem byla Kunětická Hora

Těmi dobyvateli dva E-MOTIONEEŘI na vlastních ořích

Tou cestou pak trasa z Pardubic cestou necestou, na které právě naše jednokolky nejlépe jsou uzpůsobeny. CO na tom, že jsme trasu nikdy předtím nejeli. Co na tom, že asfalt změnil se ve štěrk, aby nakonec nahrazen byl jen vyšlapanou cestičkou v trávě. CO na tom, že bylo pozdní odpoledne, omezení je jen v jezdci, stroj to totiž zvládne a s ním i my.

Každý našli jsme svůj způsob jízdy. Já uváženější a rozvážnější a můj spolujezdec rád využívající akcelerace na 50 km/h. Přesto oba šťastní.

Bylo to jedno odpoledne

Bylo krásné

A my poznali jsme nejen krajinu ozářenou zapadajícím sluncem, ale i sami sebe

Jsme totiž jedna rodina

A i to patří k domovu.

E-MOTION není škůdcem, patří do světa bez odpadu a plýtvání stejně jako lidé. Patří do PRŮMYSLU 5,0 stejně jako stroje s výpočetním výkonem vysoko převyšujícím 10.000 výpočtů za vteřinu, aby stupačky na kterých stojíme byly stále v poloze vodorovné.

Člověk a Stroj v harmonii

Člověk a Stroj a Prostředí a Příroda

Jeden není více než druhý, ale každý má svou funkci v prostředí bez odpadů a plýtvání ve všech jejich podobách.

Po naší cestě nezůstalo nic než vzpomínky. Stopy našich kol odvál vítr ještě dříve, než jsme se vzdálili a namísto hluku motorů a emisí výfuků jen ticho a klid. Klid dvou mužů ve zralém věku.

Máme kolečko navíc a jsme na to hrdí

Je nás stále více

Respektujeme stroj i druhé, respektujeme přírodu i prostředí, respektujeme jeden druhého.

Čas je jedním z nás

Jezdí s námi a dokazuje, že věk je jen číslo v kalendáři

Na hlavách přilby a na těle brnění, tak podobní rytířům dobýváme hrady a města, krajinu a její hory a údolí. Před očima nemáme cíl, ani vítězství, před očima vidíme svět, jehož jsme součástí.

Nechcete ochutnat nízký let krajinou?

Nebojte se nás oslovit, každý z E-MOTIONEERů rád zastaví a podá informace a mnozí Vás nechají (pod svou asistencí a v pevném držení) i svézt. A jestli potkáte někoho, kdo tak neučiní a odbude Vás, pak není jedním z nás, protože E-MOTIONEERem se nestává ten, kdo na to má, ale ten, kdo E-MOTION žije pro sebe i svět.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář