E-MOTION a čistá mobilita 2x jinak

Vprostřed června by měla pomalu začít novinářská okurková sezona, nestalo se tak. Vedra, Požáry, Nečasová, Zeman, meruňky, a teď ještě čistá mobilita. NO řekněte sami, kdy si budou moci autoři a jejich cenzoři odpočinout?

Pojďme zanechat nářků a podívat se na přístupy k čisté mobilitě, které dokonce v jednom městě, mohou vyvolat u někoho úsměv na tváři a u druhého otevírání nože v kapse.

První zprávou, která protekla tiskem je informace o tom, že po zákazu SEGWAY, který jeho ruští pronajímatelé nahradili, jak jsem predikoval ještě silnějšími a nebezpečnějšími elektrokoloběžkami, se rozhodlo vedení Prahy, že by zakázali v Praze i kola, tedy rozumějte ty, která nemají spalovací motor.

Zde je zpráva

Jak jsem již, několika příspěvcích poukázal, není chyba na straně stroje, ale veden města, které pravděpodobně za obolus, zavírá oči před skutečností, že by vše vyřešilo jen a pouze důsledné dodržování existujících pravidel a zákonů a ne tvorba nových.

Podíváte-li se totiž kdo provozoval SEGWAY a srovnáte-li to s lidmi kteří provozuji Silné koloběžky, zjistíte, že mnoho jmen je shodných což potvrzuje, že nechat lumpy konat se v ČR stává již pravidlem, mají-li dost peněz na všimné a je jedno je-li jejich business na ulicích, či na hradě, a palácích kolem nich.

Takže to vypadá, že Praha bude jediným městem na světě, kde bude vstup, resp. vjezd povolen jen smrdícím a čoudícím´vozidlům, ne však lidem.

V tom samém městě však sídlí i internetový obchod, který 20.6.2017 začal po dvou letech od vstupu do oblasti čisté mobility, prodávat elektro auta, a ne tak ledajaká, sáhl hned po špičce a v í po dvou modelech vozidel TESLA MOTORS, která vyrábí továrny pana Elona Muska.

Tou firmou je společnost ALZA a dané vozy si můžete objednat ZDE, nebo ZDE a počítat s dodáním pouhé dva dny, což nepřekonají v žádné ze sousedních zemí.

Možná se ptáte, proč tu dělám společnosti ALZA reklamu

Ale já ji nedělám, píši totiž jen a pouze o plodech své práce.

Před dvěma lety, jsem to byl totiž právě já, kdo přispěl k otevření divize elektromobility a jsem i nadále jedním z dodavatelů právě v této oblasti. Až budu míti více času, rád bych dal dohromady celý projekt E-MOTION, který se z původně jednoho produktu, rozrostl na neuvěřitelných 250 položek a mnohé z nich naprosto unikátní, jako například právě prodávaná TESLA.

Nechtělo to moc, jen jezdit, jezdit a učit se stále nové věci, sebe i klienta informovat o vývoji na světových trzích, často zkousnout nejmenší provizi za nejvíce odvedené práce, a šířit znalosti o čisté mobilitě, které byly často důvodem pro zákazy, restrikce, cenzuru a omezení v době publikování na serverech třetích stran, kterými byl například iDNES, či PARLAMANTNÍ LISTY.

Nemusíte mít strach, koupí vozu TESLA nepřispějete do mé kapsy, Vaším příspěvkem bude pro mne něco mnohem cennějšího než jsou peníze, začnete totiž se mnou aktivně budovat svět, bez odpadu a plýtvání, svět do něhož čistá mobilita patří stejně jako budoucí generace. Věřím, že i díky ALZA, budu moci za svého současného života, do tohoto světa nahlédnout i já. Obyčejný člověk s jasným cílem.

Přeji Vám krásný den a kdybyste zavítali ve své TESLE někdy do Plzně, či v následujících 3 měsících do Písku, dejte vědět, rád se s Vámi svezu a za oplátku Vás nechám ochutnat i jinou formu čisté mobility, formu, pro kterou auto, má prostě 3 kola navíc.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář