Jak se do lesa volá, tak les mlčí

Je mnoho českých přísloví a ačkoli by se mohlo zdát, že musí být věčnou pravdou, je opak skutečností. Přísloví použité v názvu, stejně jako to o tom, že český král do boje neutíká, se časem doby měnilo a měnilo a měnilo, stejně jako podoba stanov politické strany ANO,

Která se ze strany čistých štítů, stala stranou, kde nějaká ta špína na kráse neubírá, že je to tak soudruhu předsedo. Malinko mi to připomíná mou dobu na základní škole, kde do nové otevřeného bloku školy bylo třeba naplnit prosklené vitríny artefakty oslavujícími tuzemské i sovětské partyzány.

Bohužel dobového materiálu nebylo třicet pět let po válce mnoho, a proto bylo třeba improvizovat a soudružka učitelka výtvarné výchovy věděla jak na to. Za pomoci dýmajícího vajglu pana ředitele, stvořila vmžiku letu na zelené košili nevábné podoby tři průstřely a všechny v oblasti srdce, s trochou červené barvy, která vznikla po domalování transparentu

SE SOVĚTSKÝM SVAZEM S RUKAMA AŽ NA ZEM

Vzniklo dílo, které ještě dlouhá léta jezdili obdivovat soudruzi nejen z kraje, ale i ze spřáteleného svazu, který byl ve všem vždy napřed.

V posledních dnech a týdnech světem rezonuje velice dobře postavená kampaň britského startupu, který dokázal systémově nahradit část drahé asfaltové silniční krytiny plastem, resp. plastovým granulátem, jehož použití nevyžaduje ŽÁDNOU změnu procesů ve stávajících výrobních závodech, asfaltárnách a je k tomu navíc ještě levnější.

Certifikace již proběhl jak na Britské, tak na Evropské úrovni a jak za kanálem, tak po starém kontinentu a kontinentech dalších, ve zpravodajství běží tato zpráva.

Kromě Čech.

Tady se to hlavně nesmí nikdo dozvědět.

Vždyť by se mohlo dobře stát, že kilometry silnic nejen, že budou stát méně, ale navíc ještě déle vydrží a budou kvalitnější.

To jsem totiž zapomněl dodat.

Je to taková drobnost

Prostě Asfalt vydrží víc, bude tišší, lépe se bude udržovat a jeho výrobou se nebude odpad vytvářet, ale bude ho ubývat, a to bez toho, aby bylo nutné těžit další nerostné suroviny a ropné látky a tak podobně.

POZOR

O TOM SE NEMLUVÍ

Protože tři nuly sem, či tam, to nehraje roli a pan Ministr dopravy má jistě důležitější věci na starost, nemýlím-li se. Třeba jak rozmístit na silnice více mýtných bran, která v době bezdrátových technologií, jsou přeci jediným možným řešení, jak dosáhnout kontroly nad provozem na tuzemských silnicích.

Nebo to tak není?

Kdo ví

Zprávu však jistě přivítají developeři, kteří namísto propadajících se silnic průmyslových zón stavěných na podloží stejně jasném jako původ majetku pánů ministrů, budou moci stavět levněji a ekologičtěji, aby pak výsledek mohli prodat dráže. Protože oni pro naši zemi skutečně, ale skutečně dělají první poslední, nemyslíte.

Jak se prostě říká, Tak dlouho se chodí se džbánem pro pivo, až se jde pro vodu.

Abych nezapomněl, video níže ukazuje technologii, a kdybyste chtěli vědět více, rád Vám na Vaše otázky zodpovím, již jsme se s výrobcem totiž dohodli na spolupráci.

 

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář