Jeden super hrdina schází

Na začátku dnešního příspěvku se musím všem omluvit. Nebude psán česky, nýbrž anglicky. Omlouvám se tedy nejen Čechům, kteří angličtinou nevládnou, ale i Angličanům a anglicky mluvícím, kteří jí vládnou mnohem lépe než já. Věřím však, že všichni pochopíte důvod, proč jsem tak učinil.

One superhero is missing

There are many superheroes being delivered by the media. Especially MARVEL seems to be the birthplace of all. SUPER-MAN, ANT-MAN, BAT-MAN. Looking at the cinema statistics, people love them. Love the good ones, co as the bad ones, because it does not matter what they do, but how they look and act.

There are really many of them, asking google he serves 460.000.000 in no time. One better and more powerful than other. All in special costumes and majority covering own face to protect the identity. We love them.

The man with muscles made of steel, the women in tight costumes (un)covering all the body areas.

Going through all of them I feel, one gets lost

Or better to say, one was never discovered

And probably will never make it to the big screen

Not because not being equipped with superpowers (got them all), but not wearing a costume and a mask, makes him just an ordinary person like all of us.

But what he and she have is a name

HU-MAN

Tak tolik v angličtině. Těm, kdo jí nevládnou doporučuji využít servisu překladů zdarma nabízených na internetu mimo jiné stránkou https://translate.google.com/ kam do levého okénka vložíte text zkopírovaný výše a v pravém (po zvolení češtiny) se Vám zobrazí překlad.

Nevím, kdo z Vás si toho povšiml, ale všechny příspěvky tohoto týdne jsou zaměřeny na lidi, na člověka a jeho schopnost komunikovat, vnímat, sdílet, spolupracovat a nejedná se o náhodu, ale záměr.

Právě člověk totiž, jako kdyby nám ze systému začal mizet, jako uvolňující se zub.

Jeden z těch, o kterém rodiče o hovoří jako o tom co musí pryč, že bude nahrazen druhým lepším a pevnějším. Jeden z těch, o který se ti samý rodiče jen o pár desítek let později strachují, protože ví, že náhradník už nepřijde.

Za šest dní se bude ve Zlíně konat závěrečná konference programu FIRMA 4.0, konference FENOMÉN 4.0, na které budu moci promluvit před publikem čítajícím téměř 250 lidí z více než 60-ti společností

Již dnes vím, že ČLOVĚK, bude nejen na místě určeném pro posluchače, ale i na podiu a jako téma bude součástí i všech přednášek, které v daném termínu zazní.

Není a Nesmí to být náhoda.

Stane-li se totiž ČLOVĚK jen nahraditelným zdrojem

Bude nahrazen

Nikomu však

Scházet

Nebude.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář