Jedenáct dimenzí mysli


Dnešní příspěvek jako kdyby vypadl z učebnice. Nevypadl. Namísto toho se objevil na displeji mého notebooku v den, kdy mi do ruky paní pošťačka předala poslední knihu Ondřeje Neffa, knihu napsanou na zakázku společnosti ŠKODA AUTO. Dostal jsem ji za odměnu, respektive za účast.

Zprávu přinesl server CURIOSMOS, o kterém jsem nikdy předtím neslyšel.

Zpráva je pro mne, jako dlouholetého čtenáře sci-fi nanejvýš zajímavá, a to už proto, že mi dlouho dvě, ale ani tři dimenze nestačí.

Paní Kathryn Hess and pan Ran Levi se svými týmy pracují na poznávání mozku a jeho činnosti. Nesoustředí se jen na viditelnou podobu, ale díky nejnovější technologii jsou schopni jít do jádra samotného jádra a ještě hlouběji. Pod povrchem, či chcete-li pod kobercem, jsou totiž skryty největší poklady.

A v tom jsme na tom shodně, hledám totiž poklady na stejném místě

Ve stejný den, jen chvilku po objevení výše uvedené zprávy, se na stránkách tuzemského internetu objevila fotografie muže, který před několika lety o sobě prohlásil, že je Nejchudším z Čechů a teď před sebou máme Urputné Hovado.

Přiznám se, že mne už ani nepřekvapila o pár minut později zpráva, že vědci úspěšně spojili DNA prasete a makaka. Myslím, že kdyby věděli, co se děje v Čechách, pověsili by svůj výzkum na věšák, protože zkřížení dvou zvířat, či dvou primitivních tvorů, je v zemi neomezených možností dávno minulostí.

Myslím, že by cenu za nejdůležitější vědecký objev zasloužila naše největší genetická laboratoř nesoucí skromný název AGROFERT. Je totiž velmi pravděpodobné, že plošné testování chemických přípravků na obyvatelích celé země, bude největším plošným pokusem. Dá se předpokládat, že bude hrdě konkurovat čínským testům v Tibetu, jehož obyvatelé stejně jako ty čeští přijímají dobro jdoucí shora, jako dar nebes.

Politická moc má také mnoho dimenzí, a to nejenom ta Česká. Bez ohledu na národnost, je politika řízena FIAT MONEY, neboli penězi v malém voze, jak by řekli někteří. Pro lásku k penězům tiskneme peníze a nikdy jich nebude dost na utrácení. Namísto oddlužení, zadlužujeme státy a říkáme tomu úspěch a svoboda. Státní rezervy ve všech jejich podobách rozpouštíme a nikdy nezapomeneme odměnit sami sebe. Tyto a další mantry pronáší se za zavřenými dveřmi na politických jednáních, kde peníze jsou tím posledním, na co se přestává myslet.

16 hodin po zprávách uvedených v úvodu tohoto článku se tuzemský internet zaplnil dobrou zprávou – politici schválili novou odpadovou legislativu.

No není to radost?

Napsali ji odborníci z odpadového průmyslu a znamená bohatý život

Jejich bohatý život

Na zbytek národa, kterému již tak dlouhou dobu velí, zbude tento život hradit ze svých stále tenčích peněženek. Odpadu bude zase víc, stejně jako lží o jeho recyklaci. Přibude popelnic a odpadových nádob a budou přibývat ty zakopané, protože, kde jinde hledat poklady, než pod zemí.

Politici budou zase bohatší a země, ve které žijí bude krvácet stejně jako lidé v ní.

Jenom tiše, aby je nikdo neslyšel.

V některé z jedenácti dimenzí mozku.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář