Přesně tolik článků mi chybí, abych v plánování příspěvků načal další měsíc. Za hodinu mi přijde do kanceláře autorka krásných upcycklovaných výrobků a budeme spolu kout strategii na jejich umístění na trh při využití její schopnosti výroby a mé schopnosti pracovat s firmami.
Je sobota.
Oba dva bychom mohli být s rodinami.
Oba dva však cítíme, že je třeba učinit víc než jen v týdnu chodit do zaměstnání, o víkendu se věnovat rodině a žít od výplaty k výplatě, abychom mohli mít víc co utratit.
Osm dní.
Nevím zda-li víte o čem hovořím.
Zkusím Vám to, stejně jako v minulém týdnu, převést na jinou jednotku.
80 příspěvků
Že Vám to moc nejde dohromady?
Nevadí. Vysvětlím.
Od roku 2014, kdy jsem začal psát své blogy na každý pracovní den, jsem po dosti dlouhou dobu psal články na následující týden, či několik dní. Ono totiž k samotné práci ještě psát, není a nebylo nikdy jednoduché, je totiž třeba věnovat psaní další ze svých časových kapslí.
V polovině roku 2018 jsem si však dal za cíl, že zkusím psát do větší budoucnosti a zkusím se podívat, zda-li to svedu. Dobře jsem totiž pociťoval neklid a nejistotu v době, kdy jsem cítil, že „na zítra nemám hotovo“. Bylo to pro mne stresující, či spíše bych řekl, nekomfortní.
A tak jsem začal. Když jsem prolomil první měsíc, byl jsem na to hrdý a říkal si, dokázal jsem to.
Netrvalo však dlouho a hlavou mi začala vrtat myšlenka, zda-li by nebylo možné se podívat dál do budoucnosti.
Měsíc má v průměru 20 pracovních dní
V den, kdy píši tento příspěvek, čeká v pořadí, v jakém byly napsány, na své zveřejnění OSMDESÁT příspěvků, to znamená čtyři měsíce. S ohledem na tyto údaje pro Vás jistě nebude obtížné vypočítat, co je právě za den.
Již tímto příspěvkem však nahlédnu do budoucnosti vzdálené pět měsíců.
Je to dlouhá doba, ale zároveň čas tak krátký, že může utéci jak voda.
Přesně tak, voda. Kapalina, která rychle roste na ceně.
Češi se rozhodli ukázat na příštím EXPO 2020 v Dubaji, jak to s vodou umí. Má to jen malý háček. Ti co to s vodou skutečně umí, nejsou pozvání, není jim nasloucháno a když se někdo v Dubaji zeptá na výrobce některé z částí, které na základě potřeby byly vyrobeny, nebude mu předán kontakt na výrobce, protože to by mohlo dojít k obchodu, jenž nebude kontrolován těmi, kdo mají peníze a chtějí jich ještě více.
Mým cílem však není být bohatý, ale vybudovat svět bez odpadů a plýtvání a já Vám na Vaši otázku rád odpovím. Podívejte se na www.florium.cz, www.growlight.cz, www.pfloris.cz, www.alatyr.one a je-li Vám to stále málo zavolejte, dohodněme si schůzku a osobní jednání v mé pracovně v Plzni a budete se moci dozvědět více.
Nejenom o tom, jak se dá přestat plýtvat vodou, ale i o tom jak pracovat s časem tak, aby výlety do pět let vzdálené minulosti nebyly jen jednorázovým zážitkem, ale abyste měli možnost s ČASEM vejít do stavu přátelského, kde upřímná pomoc a spolupráce má větší cenu než balík peněz.