Když se sejdou dobré zprávy

V předposledním květnovém týdnu, konkrétně pak ve středu 24.6.2017 se urodil den, na který se nezapomíná. A proto, že pozitivní informace nabíjí nejen jejich „vlastníky“, rozhodl jsem se o ně v tomto blogu s Vámi podělit.

Činím tedy často pravý opak toho, co dělají lidé ve vedení firem, sděluji-li informace podřízeným.

Často to totiž vypadá, že přesto, že manažer, jenž má již v tomto roce již třetí nové auto, firmě se FAKT NEDAŘÍ. ZVEDNOUT PLATY NEJDE, NENÍ Z ČEHO. JE MÁLO ZAKÁZEK A TA KONKURENCE, TA TLAČÍ CENY DOLŮ.

Oproti tomu jsou nástěnky plné grafů se stoupající tendencí a čas od času unikne i červená křivka, většinou tam, kde je to nejvíce vidět.

Oba výše uvedené aspekty jsou následovány zprávami o nedostatku lidí a rekordní nezaměstnanosti.

Ovšem je otázkou, kolik lidí dobrovolně pracuje, tam kde nevidí smysl?

Kolik lidí si do práce chodí pro dávku deprese

A jednou za měsíc, zkontrolují výplatní pásku před tím, než rozešlou splátky všem věřitelům, aby zase mohli žít z jednoho rohlíku na den.

Já to nechci a doporučuji, ono „nechtění“, i svým klientům, protože bude-li práce pozitivně „nalazovat“ a budou-li ji lidé dělat rádi, nejen, že zůstanou, ale přivedou i další a pak firma a společnost o kvalitní lidi, mít nouzi nikdy nebude.

Proto prosím berte dnešní blog, jako „nabíječ“ pozitivní energie.

Den začal pohledem na vycházející slunce a krásně rozkvétající vánoční dárek. Jak ukazuje obrázek níže

Na cestě do práce, minimální zácpa a v práci pak čekající krásné překvapení v podobě neuvěřitelné domácí zahrady od firmy GROWLIGHT.

Na jednání s klientem, pro kterého realizujeme projekt INDUSTRIAL UPCYCLING v rozsahu celého výrobního závodu, došlo k další dohodě a rozšíření našeho záběru a po návratu na mne čekala obálka s dalším překvapením a tím bylo pozvání do Senátu Parlamentu ČR na vyhlášení výsledků soutěže MPO s názvem „Přeměna odpadů na zdroje“, které jsem se účastnil spolu s téměř 10 partnerů.

Odpoledne pak čekalo ještě jedno plánované překvapení, tímto byla návštěva pana Michala Horáčka, kandidáta na Prezidenta naší vlasti. A jak ta dopadla, napoví poslední obrázek dnešního blogu a více řekne jeho zítřejší pokračování.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář