Mám Planetu

Je má vlastní a dostal jsem ji darem. Myslím, že něčím podobným se nemohou pochlubit ani ti z nejvyšších příček žebříčku FORBES. Mám planetu a ač to zní neuvěřitelně, je to skutečně tak. Když jsem ji odvážel domů, sotva se mi vešla do auta a teď je se mnou v Pracovně a hledí, jak píši tyto řádky.

Není dokonalá a v tom je dokonalá

Není nejkrásnější, je nejkrásnější

A její kontinenty jako by vypadly z oka těm, po kterých chodí mé nohy.

Byla zrozena z chuti tvořit

Byla zrozena z cílem ukázat, že věci jsou dělat i jinak

A povedlo se

Věřím, že osloví mnohem více lidí, než autor čekal a možná, že bude i základem další produktové řady o které nikdy nikdo nepřemýšlel.

Když jsem ji přivezl do Pracovny, dveře musely být dokořán, aby prošla dovnitř, jakmile zde byla bylo jasné, že není cesta ven. Došlo ke svaru na pevno.

Poslední TedXPrague 2019 konaný na přelomu října a listopadu měl jako téma SVÁR NEBO SVAR, tak uvidíme, jaké bude to další. Nemusím mít strach, že mne organizátor osloví, zda-li bych do diskuze nepřidal i své slovo, stejně jako například organizátor PECHA KUCHA a dalších akcí. Neudělají to, protože oni pčináší zábavu a já pronáším slova, která budí hlubokou deprey, z níž však následně vychází změna.

Sděluji slova boříce světy představ.

Sděluji slova stavíce světy života

Namísto snů, plním cíle a tím prvním, pro splnění každého snu, je se probudit.

O to so snažím.

Dnes například potěšil mne jeden šedesátník, cizinec, který pročítaje mé texty se se mnou spojil a poděkoval mi za to, že jsem mu pomohl si uvědomit, že plýtvání má tolik podob a obzvláště prý sociální odpad na něho dopadl nejvýrazněji, protože si uvědomil, kam ho s ohledem na jeho věk společnost zařadila.

Není a nebude odpadem ten, kdo se jím nebude chtít stát, i tací totiž jsou mezi námi a nechodí jen v děravých botách a odřených kalhotách a nežebrají o cigaretu či dvacku na autobus. Často jsou oblečení ve značkovém oblečení a na vizitce mají tituly státní správy sedíce na židlích parlamentů, sněmoven, zámků a hradů.

Kdo z Vás má planetu?

Měl bych se ptát na sociálních sítích ukazujíce na svou výjimečnost. Na místo toho dovolím se zeptat

KDO Z VÁS CHCE PLANETU

A pokusím se zajistit, aby se na každého dostalo

Není zdarma, to Vám však nebude vadit, protože BUDETE MÍT VLASTNÍ PLANETU

A rádi zaplatíte cenu, která bude stanovena

Byla-li by totiž zdarma, její cena by byla nulová, nebylo by hrdosti, jen dalšího krámu, o který byste zakopávali, kdybyste si ji vůbec sestavili.

Mám svou planetu a již první požadavek, kam ji mám vzít s sebou

Bude to na jednu konferenci

Konferenci NERDŮ

Tak nezapomeňte se stavit, rád Vás seznámím.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář