Mezinárodní zkratka státu

O vzniku nové, samostatné země BIŠTASTÁNU jsem již hovořil, stejně jako o progresivních plánech jejího zakladatele, který je si vědom toho, co je nejlepší. I přes vizionářský pohled na svět vlastního bohatství, narazil i zakladatel a vůdce na problém. Jaká bude mezinárodní zkratka nového státu.

Mnoho přijatelných bylo obsazeno, jiné neladily oku ani uchu

Až cesta do vlastí minulosti v hloubce meditace uprostřed zlatých polí napomohla

STB

STát Bištastán

Není to nápad žádného z marketingových guru, agentur najatých a následně bez zaplacení vyhozených, s názvem přišel sám vůdce a když byl v ráži, povedlo se mu mnohem více.

Výhodou je, že bude možné ušetřit na výrobních nákladech propriet souvisejících s reprezentací státu. Těch s novou zkratkou má vůdce a jeho následovníci dostatek.

I přesto, že nehodlal svůj stát spojit s jiným celkem například EU, nebránil se přísunu prostředků, které mu (jak sám dobře věděl) vlastně patřily. Co však tolerovat nehodlal, byla kontrola a nedej bože rozhodování ze strany těch, kteří peníze poskytly.

Zde nelze nevzpomenout na památná květnová slova samotného vůdce

ROZDĚLME SI EVROPSKÉ PENÍZE SAMI

Dovolím poukázat ne neuvěřitelný šlendrián, který způsobil redaktor zpravodajství www.novinky.cz zbaběle se skrývající za zkratkou JIM, jenž přebral zprávu z jediného druhého poctivého deníku RUDÉHO PRÁVA.

Jako každému vůdci s dobrým srdcem však tento krok nestačil.

Namísto zdanění banka nabídl, že peníze schová, a to zcela všechny, ve svém vlastním sídle a fondu, který spravuje usedlost, kterou se rozhodl přestěhovat do svého nového státu.

Po oznámení lidé na ulici plakali a každý i ten nejchudší dal by vše co má, aby se odvděčil.

Nezištnost, zájem o druhé, takový je velký vůdce

Dokonce netrvá ani na titulu velký

Stačí Vůdce

Soudruh Vůdce.

A na potvrzení svých úmyslů nechal každému, kdo ho bude chtít následovat rozdat rudé kšiltovky nahrazující podpis vlastní krví.

Se svou rodinou šil je po večerech, aby do každé jediné dostal co nejvíce své lásky, dráty a trochu elektroniky, aby se nikdo neztratil a aby nikdo neztratil ten správný směr.

Je to fascinující žít v zemi, v níž začala cesta Soudruha Vůdce

Je fascinující pozorovat radost lidu čekajícího na jediný pohled a pokynutí, aby o něm mohli vyprávět těm, kdo na místě být nemohli.

Je dobře, že se obklopuje jen věrnými, protože dobře ví, co stojí pravda

Přemýšlím jen, zda-li společně s ním do Nové Země půjde i hradní pán, státu kde cesta začala a zda-li na oplátku dostane i on, jeden řádů neřádů, který si dozajista zaslouží.

 

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář