MIG už zase letí

V dobách mého vlastního mládí byl MIG pojmem. Je jedno nesl-li typové označení začínající jedničkou, nebo dvojkou, byla to odpověď hrdého Sovětského Svazu na imperialistickou hrozbu západních kapitalistů majících permanentně snahu ochromit náš socialistický mír.

Zážitkem bylo prolezení si odstaveného kusu v parku ve středočeské vesnici Tuchlovice, kde odpočívalo, jistě zaslouženě, na trávníků tělo tohoto stříbrného krasavce.

Pokud stále nevíte, o čem je řeč, doporučuji vyhledávač google, který po přepnutí na vyhledávání obrázků, při zadání pojmu MIG 6 vyhodil následující výsledek.

Nevím, jestli budete moudřejší, ale snad jen dodám, že 3 z obrázků ukazují ne MIG minulé hrozby, ale budoucího života, života bez odpadů a plýtvání.

Nemá sice křídla, ale přesto se i díky partnerovi, kterým je největší tuzemský a jeden z největších východoevropských E-shopů, dostal do vzduchu a vznesl.

Oproti historickému názvu, který znamenal „Mikoyan-Gurevich“  znamená stejná zkratka dnes ne název konstrukční kanceláře, která za designem proudového bojového letounu stála, ale zkratku slov

MY, neboli MÁ

INDOOR, neboli INTERIÉROVÁ

GARDEN, neboli ZAHRADA

Číslo pak nenaznačuje model, ale počet rostlin, které je možné v této interiérové zahradě pěstovat.

Ano, je to skutečně tak, interiérové hydroponické systémy řady MIG se staly na ALZA v oddělení hydroponických zahrad, v sekci hobby, nejprodávanějšími výrobky v kategorii, protože mnoho lidí pochopilo, že nákupem získají nejen dobrý dárek pro sebe, své známé, firemní partnery, rodinné příslušníky, nebo pro ty, které mají rádi, ale hlavně nebude se jednat jen o dárek, z něhož radost vyprchá v okamžiku rozbalení dárku dalšího, ale vydrží jim ještě hodně, hodně dlouho, protože tato hydroponická zahrada je určena pro pěstování rostlin pro denní spotřebu a je jedno, jestli se tak učiní v kuchyni, obývacímpokoji, školní třídě, kavárně, v kuchyni, kanceláři, garáži, dílně, lobby hotelu, či ve sklepě.

Pěstovat můžete jahody, rajčata, bylinky, prostě nepřeberné množství produktů na jejichž čerstvou chuť si rychle přivyknete, nejen Vy, ale všichni, komu dáte ochutnat.

Pro mne je fascinující sledovat, jak se cesta, kterou buduji, zpevňuje s každým partnerem, který se rozhodne přidat, s každou osobou, která namísto sáhodlouhých řečí o tom, kdo by měl co udělat, danou věc prostě učiní a nebude pak nadávat, že ji nikdo neudělal.

Mám to štěstí pracovat s lidmi, jejichž výrobky jsou vyráběny a vyvíjeny s láskou. Stejně tak je s nimi zacházeno v celém řetězci činností, které souvisí s jejich distribucí.

Na závěr mi dovolte Vám popřát, aby i na Vás ještě zbylo a kdybyste na ALZA.CZ viděli nápis vyprodáno, neváhejte a kontaktujte mne napřímo, třeba se nám podaří, najít řešení i Vaší „špatné logistiky“

P.S. na závěr jen maličkost. Včera, tedy den před vydáním tohoto příspěvku, se na stránkách ALZA opět rozšířila nabídka položek se sérií MIG související. Rozšířena byla o tzv. , které mohou všem zájemcům vstup do světa hydroponie zefektivnit.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář