Moc Mrtvých Prezidentů

Mnozí lidé si myslí, že odchodem ze světa vše končí. Není to tak a ti, kdož četli knihy pana Moodyho jsou obeznámeni se světlem na konci tunelu. To však není vším, co mrtvé může čekat. Snadno se totiž může stát, že mrtví vládnou živým tak, jak to ukazují mrtví prezidenti.

Jak je to možné?

Snadno, stačí se podívat na kteroukoli americkou bankovku.

Je jedno nese-li číslici jedna, či 100 a jsme-li u hodnot, víte, proč americká měna nemá bankovky vyšší hodnoty? Je to proto, aby nebylo možné převážet nepozorovaně větší objem peněz, díky vysoké hodnotě papírků, na kterých jsou částky napsané, ale to sem nepatří.

V každém případě se můžete každý den přesvědčit, jakou hodnotu mají Washington a další, lidé, kteří dávno odešli.

Je dost dobře možné, že mrtví prezidenti vládnou i nám samotným.

Zatímco jedni odevzdali odkaz změny a svobody a je-li o těchto „komoditách“ řeč, vždy jsou bráni do úst, jsou jiní, kteří aby vypadali živě, nahrazování jsou dlouho trénovanými dvojníky, kteří zastoupí vždy, když je třeba.

NA internetu a nejenom tam, se aktuálně diskutuje o tom, kde je znovu zvolená hlava Českého státu.

Ta se totiž od svého zvolení a projevu, který prskal jen na všechny strany, na veřejnosti neobjevila a náležitosti a činnosti určené jen a pouze a výhradně hlavě státu přenechává jiným, bez dekretu a návodu, jak na to.

To, že ze zákona, mohou být kroky podnikané zástupem neplatné, se nebere v potaz stejně jako to, že země má starého prezidenta, který nahradí sám sebe tím, že má za více než měsíc složit opětovně prezidentský slib.

Kdo bude skládat, se zatím neví

Bude to originál, či dobře vyučený dvojník, jenž byl už několikrát úspěšně nasazen, aby dosáhlo se prodloužení výkonného období?

Kdy objeví se na bankovce hlava dalšího mrtvého muže?

Víte kolik českých prezidentů už mělo svůj portrét na české měně?

DVA

Tím prvním, resp. druhým, kterého jsem však zažil i j sám byl komunistický prezident Klement Gottwald. Tím druhým, resp. prvním, pan T.G. Masaryk.

 

Zatímco skutečný zakladatel Českého státu je na české měně již podruhé, prezident jedné ze sovětských držav tam byl jen jednou, ovšem velmi dlouho.

Není tedy na čase vytvořit bankovku další?

Další vizitku prezidenta?

Muže, jenž nechává se nosit na ramenou těch, kterým slouží až do roztrhání těla, ne jako mozek, ale jako hlava rezonující slova vyslovená jinými, pro které národ, země, republika nejsou více než jen prázdná slova bez obsahu.

Možná však, že se čeká na blanického rytíře zpod Tater, který zjevuje se jako duch, nezastižitelný, aby státi se mohl i beztrestným na věčnost, které říká se prezidentská svoboda.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář