Na čem ujíždí Tomáš Sedláček

Každý z nás má svou závislost a je jedno, přizná-li si ji, či nikoli. Pan Novák si rád dá pár piv a bez nich se cítí nesvůj. Paní Dvořáčková 5 káviček během dne a Zemanovi chutná tabáček. Někdy jsou závislosti „neškodné“ jindy škodí nejen svému nositeli, ale i jeho okolí.

Jsou zde však i lidé jejichž závislosti se tváří tak nevinně, že lidé přichází a nechávají se jimi nakazit. Dobrovolně. Často to jsou závislosti obsažené v myšlenkách.

Nositelé těchto myšlenek závislosti, objeví-li je svět, jsou pak odsouzeni do veřejného prostoru, kde namísto v karanténě, šíří svou závislost a slaví spolu s nakaženými, objem a sílu nákazy.

Došlo to dokonce tak daleko, že se nechávají nenakažení s nakaženým, či nakaženými zavírat do jedné místnosti, aby měly jistotu, že nákaza, za kterou si draze zaplatili, bude přenesena i na ně.

Včera (18.10.2018) jsem byl (dobrovolně) účasten jednomu z infekčních večírků, který pro mne probíhal v dopoledních hodinách. Nositelem nákazy nebyl nikdo jiný než ekonom s divokou hřívou, která myslím, že odolá nejen mnohému hřebenu, ale i toku času, stejně jako to dělala ta Einsteinova.

Jeho jméno je Tomáš Sedláček a není to tak dlouho, kdy jsem se již o setkání s ním rozepsal v jiném ze svých příspěvků.

Dnes však musím prozradit, že se mi podařil kousek vskutku husarský, a to Nakazit pana Nákazu.

Nemyslete si, že jsem byl nucen bojovat jako Mach s Šebestovou s viry a bacily Angíny v Kropáčkově krku, vůbec ne. Úplně stačilo nechat ochutnat a bylo hotovo.

Ono totiž ochutnání E-MOTION je krok nevratný a Tomáš Sedláček již nákazou trpí delší dobu.

Ptáte-li se, jak se tento stav projevuje, rád to upřesním.

Daný jedinec či Daná jedinka má totiž o kolečko víc.

A to nemyslím filosoficky, ale fyzicky.

To jedno kolečko navíc nám totiž dává to, co ti, kteří mají dvě, tři, čtyři a více, ztratili – SVOBODU POHYBU a ČAS.

My nespěcháme, ale užíváme si tok času pohybujíce se s ním ruku v ruce

Tomáš Sedláček je nakažený

Michael Rada je nakažený

Jan Řežáb je nakažený

Je tedy otázkou, jak může nakažený nakazit nakaženého. Snadno, jak jsem psal, dá mu ochutnat. Já to udělal a jaká byla reakce zjistíte z komentáře ve videu níže. Nechte si puštěný zvuk.

Ovšem u nás všech zmíněných výše a zdaleka nejen u nás, je však nákaza daleko větší a nebezpečnější. Šíříme totiž myšlenky, a to ne ty, udávané stranickým tiskem bez ohledu na stranu. Nikdo z nás se totiž nejen nebojí říkat, co si myslí, ale dokáže své myšlenky formulovat tak, že jsou srozumitelné všem bez ohledu na věk, pohlaví, barvu kůže titul na vizitce a další Propriety moderního člověka.

Já sám za sebe musím říci, že zůstávám s nakaženými v kontaktu. Ne však proto, abych sledoval, zda-li postupují dle mých rad a postupů, ale proto abych se radoval z odchylek a křivek a vln, které do nich vnesou sami vlastní kreativitou.

Přiznám se, že cítím pocit velké radosti, když slyším větu: „Pane Rada, my jsme to udělali takto, nevadí to?No samozřejmě, že ne, je to tak výborné, jen tak dál.

A než skončím ještě drobnost. Neřekl jsem Vám totiž na čem Tomáš Sedláček ujíždí, tak to chci napravit. Ujíždí na stroji KINGSONG KS18L, který si po ochutnávce pořídil, jako svůj nový stroj a to že jsem mu ho dokázal do 3 dní sehnat, je pro mne velkou radostí, stejně jako společná jízda a diskuze, kterou jsme při ní spolu vedli.

Příště bych vzal i Honzu Řežába, jen mám strach, aby nám neujížděl, přeci jen jak říká, dělá vše s dvojnásobnou rychlostí a tu já (proti nim pán v letech) už nevyhledávám.

P.S. Stejně krásný stroj, jako je na obrázku je nyní na prodej jako použitý a namísto 55.000 je jeho cena o 10.000 nižší, cítíte-li se na to, mít o kolečko víc zavolejte 728492512 a může být Vaše (když Vám ho někdo nevyfoukne).

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář