Odpadové desatero Odpadových firem

První příspěvek posledního lednového týdne měl být o chytrých městech, ovšem článek deníku pana přednosty vše změnil. Dalo by se říci, že přepsal historii, či se spíše snaží přepsat budoucnost, nebo ještě spíš, se snaží vylít na budoucnost celý obsah kalamáře.

Článek se jmenuje „JAK MŮŽE STÁT PODPOŘIT RECYKLACI? FIRMY NAVRHLY ODPADOVÉ DESATERO

Jak vidíte sami ze snímku obrazovky, ukazuje již první věta perexu na skutečnost, že jde jen o peníze, respektive o to, jak si zajistit i do budoucna peněz ještě více. Odpadové Desatero totiž navrhují ti, kdo se odpadem živí, odpadové firmy, resp. lidé, kteří na odpad vlastníma rukama nikdy nesáhnou, ale užívají si toho, jak naučili všechny kolem plýtvat a vyhazovat. Dělají to dlouho, a tak dobře, že nám připadá, jako kdyby se starali o čistotu světa, zatímco opak je pravdou.

V této souvislosti je naprosto pravdivá kontextová reklama, která se u článku, resp. u desatera objevila

Podíváme-li se na desatero zblízka zjistíme, že jednotlivé body lze definovat i jinými slovy

ODPADOVÉ DESATERO

 1. VÍCE PROFITU DÍKY DLOUHODOBÉMU UMĚLE NAVYŠOVANÉMU OBJEMU ODPADU
 2. VÍCE PROFITU DÍKY VĚTŠÍM ZISKŮM Z PRODEJE
 3. VICE PROFITU VÍCE ZAKÁZEK Z GARANCE PRODEJE
 4. VÍCE OCHRANY KAPITALIZACE ODPADOVÉHO PODNIKÁNÍ
 5. VÍCE PENĚZ Z DOTACÍ
 6. VICE PRÁCE PRO KONCOVÉ UŽIVATELE, MÉNĚ NÁKLADŮ PRO ZPRACOVATELE
 7. VÍCE ZISKU Z ŽEHU
 8. GARANCE BEZTRESTNOSTI
 9. POJISTKA GARANCE BEZTRESTNOSTI
 10. VÍCE ZISKU S GARANCÍ EU

Je až neuvěřitelné, jak si v legalizovaném zkorumpovaném politickém prostředí státu, kterému velí podvodník obklopený kumpány, již naprosto legálně dokáží zločinci nejen psát noty, ale i jak je, opět legálně, distribuují v rámci tiskovin, kterým sami říkají NEZÁVISLÝ TISK.

Jen tak mne napadlo, zda-li nedávné „OBNOVENÍ SOUHLASU S PRODEJEM A KONZUMACÍ ALKOHOLU NA PRACOVIŠTI“ není iniciováno kromě jiného právě odpadovými rytíři, protože jak je vidět i na vystupování hlavy státu, je dobře mířená sklínka a zásobník instalovaný přímo do ústní dutiny, dobrým základem k tomu, aby se při hlasování příliš nepřemýšlelo, a jen a pouze zvedali se ruce, jako při objednávce další rundy.

Jen pro zajímavost bych rád dodal, že i přes zákaz prodeje a konzumace alkoholu ve sněmovně, šlo alkoholické nápoje nejen na místě zakoupit, ale i je konzumovat a také k tomu docházelo.

V úplném závěru dnešního příspěvku chci požádat o to, abyste neztráceli hlavu, když se novým prezidentem republiky stane osoba, kterou jste nevolili. Politika je hra stejně špinavá, jako odpady a hraje se jen pro peníze, to jak budete žít a to co necháte dalším generacím, však rozhodujete jen a pouze Vy sami.

K rozhodnutí, že přestanete plýtvat, nepotřebujete nic než své odhodlání a s ním Vám může být odpadové desatero i snaha odpadových rytířů Vás obrat o ještě více peněz, ukradená, nebudete totiž mít nic, za co by si mohli navyšující se částky účtovat a popelnice a kontejnery jim prostě vrátíte jako nepotřebné.

 

Komentáře
 • Kategorie
 • Můj blog

  Formulář