Palivo. Básník!

Není to tak dlouho, kdy se objevil na tuzemské, ale světové internetové síti nový hráč, nová sociální síť. Je jiná než ty, které jsem znal, má v sobě totiž skryté nebezpečí likvidace, či dalo by se říci přímo anihilace členů a tvůrce šel dokonce tak daleko, že příkaz k likvidaci zakomponoval do názvu

POETY ŽER

Protože však, s ohledem na bohaté zkušenosti s podnikáním v tuzemsku i zahraničí je mu jasné, že zachováním háčku nad písmenem „Z“ by přišel pravděpodobně o většinu zahraniční klientely rozhodl se název poangličtit na WWW.POETIZER.COM

Již jsem ho v jednom ze svých nedávných příspěvků zmiňoval, ale přiznám se, že na nebezpečí jsem přišel až dnes, a to shodou náhod. Podíval jsem se totiž na avizaci nových příspěvků a až v ten okamžik jsem si jej uvědomil, upozornil mne totiž sám portál, však se podívejte sami na snímek obrazovky, který jsem duchapřítomně zachytil.

Nevím sice, zda-li pro mne ještě existuje cesta ven, ale rád bych, aby jste si ji uvědomili Vy sami, Vy kteří ještě do spárů či spádů osidel řeči vázané nespadli.

V době, kdy píši tyto řádky jsem řádně registrovaným členem této sociální sítě sedmnáctý den. Mé básnické, či chcete-li autorské konto však vykazuje již 78 příspěvků a neustále roste. Není se čemu divit, svou první publikovatelnou báseň jsem stvořil a napsal 19.11.1989 a publikována byla hned následující den, a tak jako mnoho podobných děl, i ona mohla být a byla výhybkou na dráze mého života.

Naštěstí mne nedovedla do pekla zapomnění, ale ukázala mi, jak mi psaní dělá dobře.

Dělá mi tak dobře, že nyní, po 30 letech připravuji básnickou sbírku se svým devadesáti-šesti-letým dědečkem. Téma i forma jsou jasné, nytí potřebujeme grafika, který dá našemu dílu tvář a pak samozřejmě i vydavatele. V tomto případě se obejdeme bez PROOF-READERA a KOREKTORŮ, budeme soběstační, tak jako naše dílo a já věřím, že se nám ho podaří vydat včas, abychom jeho vydání mohli společně oslavit.

Celý projekt je tajný a neví o něm ani naši nejbližší, i přes vysokou stránku utajení se však právě této sociální síti podařilo vytáhnout jednu z básní, kterou bude obsahovat.

Nechal jsem ji na místě, protože věřím, že ji nenajdete.

Vidíte, jak mne opět odvádí od tématu, je to k neuvěření

V každém případě hlavní riziko spočívá v závislosti.

Dalo by se říci až drogové závislosti na psaní a čtení

S každým příspěvkem roste množství přečtení. S každým přečtením množství srdíček, liků, komentářů a těch, kteří mne sledují a já pak, líbi-li se mi jejich díla, sleduji zas je.

Je to jak věčně otevřená cukrárna, kde lívance s medem servírují se s piniovými oříšky, které jeden po druhém opatrně vybíráte prsty, aby Vám úplně nakonec zůstali medové rty.

Je to tak. POZOR NA NĚJ

POETY ŽERe a často nezbyde z nich nic

Jen kosti

A i ty změní se v prach

Na věčnosti

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář