Piráti Plavou nebo Plní

Černá je nová Zelená. Zelená černá. Piráti stali se lidumily a touha po penězích a moci změnila se na chuť se dělit. Jack Sparrow a Černovous zaměněni za Jánošíka a muže s malou bradkou. Strana plná Straníků a Odborníci na telefonu.

Namísto vyhlášení za pomoci bubnů

Pirátské Listy

Pirátský poslanec, odborník na Pořádáním divadelních představení, koncertů, filmových a jiných audiovizuálních představení a estrádních produkcí, výstav a prezentací, fotosoutěží, člověk se šestiletou profesní amnézií, požádal o pomoc agenturu dělající průzkumy veřejnosti bez toho, aby opustila virtuální prostor.

Srdíčka a like jsou novými hlasy

Cena vyšší, ale platí stát, oslovených spousty, proslovy beze slov, dotazníky bez dotazů

Důvěryhodnost vysoká.

Líbí se mi jak pěkně byla vybrána oslovená skupina

„Průzkum byl zaměřen především na podíl českých domácností, které třídí odpad“

Slova zadavatele tesat do kamene

„Průzkum jsme si nechali udělat, protože jsme chtěli znát názor široké veřejnosti. Z výzkumu jsme především zjistili, že zvyk třídit odpad je v ČR velice rozšířen, i když možnosti třídění všech komodit využívá menší část respondentů. Podle očekávání je nejčastějším typem tříděného odpadu plast, který třídí 92 procent cílové skupiny. Následuje papír s 87 procenty a sklo s 81 procenty. Další sledované typy tříděného odpadu, jako jsou kovy, biologický odpad, oleje, se třídí výrazně méně. Ukázalo se, že plasty a papír třídí ve věku 18–64 let zhruba devět z deseti našich občanů. Naopak výzvou do budoucna určitě bude zlepšit třídění biologického odpadu,” říká František Elfmark.

Není nad odborníky

Umí si udělat web

A na něm prezentují další odborníky

A s nimi pořádají semináře, přelomové. Tak významné, že se s nimi naplní celý rok za 6 hodin a 30 minut

U kulatého stolu, který je hranatý, v prostorách historické budovy, s vodou ve džbánech, kávě v termoskách a koláčkách jistě z vajec z domácího chovu, poslouchali odborníci odborníky, aby zatleskali odborníkům a vysvětlili laikům, že je vše v pohodě.

Piráti to zařídí

Agentura to zařídí.

Piráti Plavou a přitom Plní

Zadání zadali znamení získali, že jsou prostě nejlepší.

Jen bych si dovolil malou poznámku na konec. Společnost, které průzkum provedla zapomněla dodat, že se ptá jen lidí s počítačem a přístupem na internet a zmiňuje jen, že jde o lidi z vlastní databáze. Důvěryhodnost je proto samozřejmě ještě vyšší, dáme-li si fakta dohromady.

P.S. Poslední maličkost se týká Semináře, jak by asi vypadal, kdyby na něm seděli lidé, kteří na zachování stavu a špatně nastaveným pravidlům nemají vlastní ekonomické zájmy? Co by se stalo, kdyby ho neorganizovalo odpadové lobby pro odpadové lobby?

Že by konečně začala skutečná změna?

 

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář