Politika Počká

Ačkoli jsem si vyhradil pondělky na svém blogu politickým tématům, mám nyní pro čtenáře sdělení, které odsouvá politiku tam kam patří, tedy do pozadí. Je to zpráva stará jen několik dní a udělala nejenom mně radost tak velkou, že na sdílení zbývá spousta prostoru.

Jak víte, čistá mobilita je součástí naší práce při tvorbě světa bez odpadu, tedy našeho jasně vytyčeného cíle. Na rozdíl právě od politiků, my o čisté mobilitě nejen hovoříme, my s ní žijete a já konkrétně, s ní žiji již od konce roku 2014, kdy jsem ji ochutnal poprvé.

Je mnoho důvodů proč na tuto formu čisté mobility nedám dopustit a jeden znejsilnějších je dobře vyjádřen obrázkem níže, jehož originální text přeložený do češtiny zní následovně:

Válka proti jiné zemi je zahájena jen tehdy, když si bohatá třída myslí, že z ní zbohatne. Dovolím si citát pana Orwella doplnit, tyto války jsou vedeny i proti vlastním obyvatelům a to denně.

Ne nadarmo je na obrázku zobrazena závislost na ropě, jako jednom z nerostných zdrojů bohatství.

Od začátku roku 2015 mám jasnou představu, kam má osobní mobilita mířit a na koho má zasahovat. Postupně se mi daří jednotlivé kroky, tak jak je stanoví metodologie CTM (CORE TASK MANAGEMENT), realizovat.

  • Přes 120 článků a 1.000 příspěvků včetně více než 150 videí pomohlo zviditelnit osobní elektromobilitu mezi lidmi
  • Přes 7.500 km najetých za celou dobu a více než 5.000 testujících, kteří prošli mýma rukama, je dalším příspěvkem a skupinou lidí, kteří chápou, že jízda není leností, ale aktivní prací s tělem, vnitřním svalstvem a zároveň je neuvěřitelně efektivní a levná.
  • Spolupráce s ALZA a dalšími hráči na trhu umožnila nastavit efektivní obchodní model, pro osoby, které nechtějí kupovat přímo u zdroje
  • První továrny, kde pracovníci dělají svou práci efektivněji a to až o 80% a to se sníženou úrazovostí, nemocností i náklady již díky mému proniknutí do průmyslu a logistiky fungují

Ovšem zpráva, která přišla na den MDŽ, byla pro mne dlouho očekávaným výstupem, k němuž jsem směřoval od své první jízdy.

Má společnost a můj projekt nazvaný E-MOTIONEERS, byl vybrán mezi více než stovkou mezinárodních firem, k finálové účasti akce, hackatlonu, nazvaného CEEHACKS 2017 a to konkrétně části zaměřené na čistou mobilitu. Celá akce se bude realizovat již na konci tohoto týdne, konkrétně pak od 16-19.března 2017

Za tímto projektem  stojí firmy, jejichž loga Vám jistě řeknou více, než to mé vlastní

ŠKODA AUTO, ERNST&YOUNG, T-MOBILE, SIEMENS, MICROSOFT a mnoho dalších přesvědčím, že E-MOTION není jen sen jedince, ale budoucnost celé společnosti, v niž ve světě nebude místo pro odpad, ani plýtvání podporované z důvodu PROFITABILITY JEDINCŮ.

Držte nám od čtvrtka do neděle palce, protože ve světě, který budujeme, je místo i pro Vás a Vaše děti.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář