Na tomto místě propojujemem chytré a úspěšné společnosti se stejnou vášní, jako je ta naše - podnikat jinak, lépe, efektivněji, ekologičtěji, snadněji...

A to i ze zdrojů, které jsou pro mnohé jen nepotřebným přebytkem či nákladem.

 

Společnost MP VINYL se zabývá druhotným zpracováním nefunkčních gramofonových desek a dalších materiálů. Specialitou jsou ručně dělané výrobky vysoké kvality. Více na http://www.mpvinyl.cz/
Jsme firma zabývající se likvidací biologického odpadu na bázi vermikompostování. Následně se z něho vyrábí plně organické hnojivo Florium, velice efektivní a prospěšné pro všechny druhy rostlin. Naším cílem je snížení hnojení chemickými prostředky a zlepšení kvality našich potravin.
GROWLIGHT je plzeňská technologická společnost zabývající se výrobou automatických hydroponických a akvarijních systémů, a také speciálního pěstebního LED osvětlení. Naše zahrady a akvária vnáší přírodu zpět do našich domovů a společenských prostor. Usínat mezi stromy, sklízet čerstvé bylinky zeleninu a ovoce, či se procházet po trávě s námi již není jen snem.
Vítáme Vás na našem e - shopu věnovanému skřítkům. Naleznete tady originální oblečení, hračky a doplňky se skřítkovskou a lesní tématikou. Všechny naše výrobky jsou vyráběny s láskou a respektem k dětem, šetrné k přírodě a 100% hand made. Používáme atestované materiály vhodné pro děti a část naší výroby zahrnuje výrobky z recyklovaných materiálů. Takové výrobky mají v názvu napsáno reUSE.
Diplomy a systém certifikace. CHCETE Vaši kariéru v logistice ocenit nebo akcelerovat nebo vůbec odstartovat? PŘIHLASTE SE k získání některého z diplomů a logistických titulů! CO GARANTUJEME? Individuální přístup - skutečný růst - zájem na trhu práce! Školení, vzdělávací programy a kurzy: Souhlasíte s námi, že vzdělávání má být zážitek? Naše pojetí je právě takové! Vycházíme z praxe, sledujeme nové trendy a především - Vaše očekávání. Náš cíl pro Vás: Orientace - znalosti - dovednosti - um - excelence.
Efektivní vzdělávání a rozvoj firem. Poskytuji užitečné služby pro náročné klienty. Spoléhám na zkušenosti, důslednost a citlivý přístup.

Jsme rádi za každého nového člena našeho širokého společenství Industrial Upcyclingu, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat!