Pozor Jed. Dobrou Chuť.

V životě i práci se setkáváme s prostředím, které může být i přes svou umělou krásu vysoce toxické. Jeho toxicita je o to vyšší s čím milejším úsměvem je servírováno. Nejčastěji přichází poté, kdy na nastavenou ruku naservírovali jste i poslední kůrku, která Vám zbyla

a Vy s úsměvem hledíte, jak se sytí nenasytní.

Toxicita je sladká a její nakažlivost rovna jistotě, že sladkosti málo kdo odolá.

Pomalu odkapávající medové kapky.

Jedna za druhou

Je zajímavé sledovat, jak přitahují další jed

V rámci konference LOGISTICS RIDE 2018 měl nezapomenutelnou prezentaci pan Martin Čech a zaslouženě s ní vyhrál. Nemluvil o milionech a miliardách nutných pro výstavbu kilometru dálnice. Nemluvil o tom, kolik místa má zabrat průměrný sklad, nemluvil ani o KPI a ROI. A přesto mluvil o nejlepší logistice.

O logistice, která i nejstarší logistické firmy, hravě schová do kapsy.

O logistice MILIARD jedinců

A to bez jediné excelové tabulky-

Dokonce a tomu se nechce věřit o logistice bez Business plánu.

V té jeho logistice, není třeba si brát úvěr na vše, co ještě nemám a zároveň není třeba oslovovat investory slovy Nemáme – Dáte? A čekat na odpověď Dáme a Za to Chceme….

Mluvil totiž o přírodě

O Mravencích, Termitech, Včelách i Slizovce.

Mluvil o těch, které někteří považují za tak zbytečné, že by je nejlépe vyhubili jednou provždy. Snad i proto byla Česká Republika v rámci EU Paralmentu jedinou, která hlasovala proti zákazu pesticidů.

Vždyť s nimi přeci to naše Národní Zlato na polích roste ještě lépe.

Žádní brouci, žížaly a podobná havěť, jen tvrdá měna, která se z jedné kapsy přelévá do druhé s tím, že vždy k ní něco přibude. Košile šitá na míru je plná kapes a kapsiček.

Co na tom, že jsou plné jedu

Žluté květy řepky

Vždyť je nikdo jíst nemusí

Stačí, když se budou inhalovat ze spalovacích systémů spalovacích motorů, dokud nebude poslední kvíteček zpracován pro dobro. „PRO NAŠE DĚTI“ stálo na plakátu.

A také, že ANO.

Ony už dávno jsou jinde

A tak do koblihy úsměvu, přidá se kapka motorového oleje. Pro barvu. A slepá oči uvidí záblesk žlutého mraku nad černým lesem a budou se rozplývat, že vidí, než si uvědomí, že namísto probuzení, jen napojeny na jehle sladkého jedu.

Pravda je někdy hořká

Ale lež, ta má vždy

Jen jednu chuť

Sladkou

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář