Prezidentské Přednosti

Mnoho zemí, v průběhu svého vývoje, pochopilo, že vládnout může jen jeden, často ten nejlepší ze všech. Uzákonilo si proto funkci hlavu státu, která v rámci demokratického vývoje, je nyní nejčastěji nazývána prezidentem.

Je proto důležité se učit.

Protože i TY můžeš být prezidentem

Jen na to musíš mít

Vzdělání

&

Schopnosti

Stačí se podívat aktuálně kolem sebe, abychom zjistili, jak dobří současní vůdci národů jsou.

Nemusíme chodit daleko, podívejme se třeba na Gurbangulyho Berdymuhamedova, prezidenta Turkmenistánu, státu kdysi patřícího do Svazu Sovětských Socialistických Republik, od kterého se oddělil v době rozpadu SSSR. Pan prezident je muž mnoha znalostí a schopností z nichž jedna ze článku i videa (a to neprávem) zcela unikla. Dokáže vyrobit, opravit a zkontrolovat auto, a to bez jediného smítka, či kapky špíny na svém pracovním oděvu. Nedivil by se tedy, že i tento vyvinul osobně a dal ho k dispozici svému lidu.

Velmi podobně schopný je ale i Americký Prezident Donald Trump, jenž září kromě jiného v ekonomických a vědeckých tématech a jehož znalosti boří desetiletí práce tisíců vědců a odborníků z oboru. Nebýt prezidenta Trumpa opírajícího se mimo jiné i o názory Českého exprezidenta Václava Klause, nevíme, že klimatické změny neexistují, ani to, že ropa, plast a jednorázovost jsou vlastně dobrem pro všechny včetně matky přírody a proto je třeba přesměrovat financování nejen k nim, ale i k výrobě vojenských technologií, které nejlépe dokáží zajistit trvalý mír.

S hrdostí se však lze podívat i na naši vlastní hlavu státu. Ta nejen, že dokáže rozeznat kvalitu stavitele vodních elektráren, a to bez nutnosti, aby tento nějakou kdy postavil, ale dokáže ocenit i díla a plány suchozemských námořních přístavů umístěných hluboko ve vnitrozemí, daleko od nejbližšího moře. Právě toho moře, jehož absencí střádá tolik našich občanů. Vždyť podobné projekty se úspěšně rozvíjejí nejen v zemi velké sestry, které vládne další z osvícených, ale i například v Brazílii, kde MANAUS uprostřed Amazonských pralesů přinesl do této bohem zapomenuté pustiny krásný a čistý život.

Dalším z prezidentů z řad vyvolených patří i v ostatních zemích zatracovaný prezident Severní Koreji, který svůj dar a vizionářské schopnosti zdědil po otci.

I on sám je mužem mnoha znalostí a schopností a je jen ostudou západních prezidentů, že nedokáží přiznat, že oni sami, podobné schopnosti nemají.

Ne, že by se nesnažili.

Například prezident Francouzský má snahu být odborníkem na budoucí generace a výchovu dětí a tématu se věnuje tak intenzivně, že mu na „výrobu“ vlastních potomků nezbyl čas. Svá převratná zjištění konzultuje s jednou z mála žen, které se staly prezidentkou, resp. kancléřskou s paní Angelou Merkel, která je na tom stejně.

Pravidelně si vyměňují své poznatky a znalosti, které získali pohledem přes okna svých limuzín a projížděním davů nadšených občanů obdivujících jejich moudrost a velikost.

Jedno mají všichni vůdci společné

UPŘÍMNÝ ZÁJEM O BLAHOBYT VLASTNÍHO LIDU

Zatímco sami žijí skromně, jen aby se jejich občané a jejich děti, měli dobře.

V tomto duchu jistě budou žít i prezidenti budoucí, kteří se již na svou funkci připravují svým bojem za dobro všech.

 

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář