Projekt ECO CITY – Smrt v přímém přenosu

Project ECO CITY je prvním, proti kterému vystupuji s takovouto důrazností, protože jeho možná realizace by nenávratně poškodila nejen NEPÁL, ale i celý miliony let evolučně rostoucí ekosystém nejen v Asii samotné, ale i plošně po celém světě.

Po likvidací Amazonského pralesa, a ledovců a ledu, a to jak na pólech, tak i na horách a v územích věčného ledu, by tak planeta, na které žiji dostala další úder, po kterém by jí nezbývalo nic jiného, než se pořádně otřást a zbavit se tak škůdců, kteří do ní neustále rýpají a příživníků sajících její životodárné tekutiny přeměňujíce je na peníze ve kterých vidí jediný zdroj štěstí.

EKO (ECO) nemá s ekologií nic co co činění, a jde jen a pouze o EKO (ECO) NOMICKOU zástěrku.

Všechny tyto skutečnosti jsou důvodem, proč po reakci v anglicky mluvícím světě, rozhodl jsem se reagovat i v tom tuzemském v němž vidím nejen stále rostoucí skupinu lidí, kterým budoucnost není ukradená, ale i sílící skupinu těch, kteří pod zástěrkou EKO-LOGIE, servírují EKO-NOMICKÉ zájmy sebe samých.

Co, že mne tak vytočilo?

Je to projekt výstavby nového města, které by se mělo jmenovat CHER

Má přídavek ECO-CITY a stránky projektu můžete nalézt zde – http://ecocitycher.com/

O projektu jsem se dozvěděl od jeho původce a tvůrce, kterým je pan Wilson Chin a již ze jména jste pochopili, že se nejedná o Čecha. Pan Chin pochází se Singapuru a je tedy, dle aktuálního práva Čínským občanem a jistě tušíte, že nepatří k velké rodině mizerně vydělávající dělnické třídy, ale k vrstvám, které starost o peníze přenechali těm, kteří jich nemají dost na to, aby namísto za jídlo a přežití, zvažovali jejich investici s cílem znásobení vlastního zisku.

Pan Chin mne oslovil s tím, že mi chce předložit nabídku na participaci na svém zajímavém projektu, na který zaslal link s tím, že bližší informace zašle co nejdříve (myslím, že tak již neučiní).

Oslovil mne proto, že se mu líbí mé projekty týkající se odpadu.

Projekt je starý jeden rok a pan Chin si pro něj získal podporu jmen, která ve světě EKO-LOGIE, EKO-NOMIKY i SHOWBUSINESSU něco znamenají a má jejich slova hrdě prezentována pod záložkou „ENDORSEMENT“ což znamená OCENĚNÍ.

A co, že v tomto lidsky a ekologicky se tvářícím projektu vlastně jde.

No samozřejmě, že o nic jiného než o DOBRO

Uprostřed jednoho z krásných a civilizací nedotčených Nepálských údolí, s výhledem na Mount Everest, bude vybudováno město CHER. EKO-MĚSTO. V němž budou balíčky vozit elektrokola.

Město tak Eko-Logické, že se stane vzorem celému světu a bude následováno, protože bude přinášet svým obyvatelům neustále rostoucí bohatství.

Město, v němž každý obyvatel bude bohatý a stále bohatší.

Město bez starostí

Město zábavy a potěšení

To vše Eko-Logicky

Bez uhlíkové stopy

Něco mi to připomnělo.

Už vím GOOGLE-CAMP na Sicílii, kam 120 bohatých a mocných a známých z celého světa přiletělo svými 114 osobními tryskáči a na jachtách, aby se pak nechali rozvážet nejsilnějšími Maserrati, aby pak mohli diskutovat o tom, jak snížit dopad lidské činnosti na životní prostředí.

To vše organizováno a placeno nejen majitelem značky GOOGLE, ale i dalšími „neviditelnými sponzory“ kteří propůjčili naprosto nezištně své výrobky pro dobro věci.

Stejně tak o CHER, jak jsem uvedl výše dostalo se uznání a dostane se medializace, přeci jen jde o záchranu světa.

Své požehnání dal uznávaný enviromentální aktivista, autor a vydavatel THE DAILY PLANET, stejně jako bývalý ředitel CIA, či televizní celebrita LARRY KING a mnozí dalších.

Majiteli a investorovi (kterým se můžete stát i Vy díky možnosti podpořit projekt finančně) už schází jediné, přesvědčit o svém projektu Gretu Thunberg, Ellen MacArthur Foundation and Spojené Národy, World Economic Forum a jejich prostřednictvím i světovou banku, protože kdo by dobrovolně nepřispěl k úspěchu vytvoření prvního města s nekonečnou prosperitou.

Třeba se poučí i v Čechách, kde povinný hazard vynáší. Nebo se snad pletu?

A pro ty investory, mezi Vámi, samozřejmě nezapomenu přidat i 46 ti stránkovou zprávu (WHITE PAPERS), která Vás o dobré investici Vašich prostředků, zcela jistě přesvědčí.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář