SEZNAM.SE

Portál SEZNAM.CZ je na tuzemském trhu již téměř od počátku rozvoje internetu v Čechách. Jeho zakladatel je miliardář a počet lidí, který portál zaměstnává, stejně jako nabídka služeb a nástrojů, který nabízí neustále roste, a přitom se i zkvalitňuje.

I přes tuto dlouhou historii je vlastník nejlepší SEZNAMovací domény v tuzemsku někdo jiný.

Jsem to já sám.

SEZNAM.SE

WWW.SEZNAM.SE

Prostý a jednoduchý a zároveň krásný český název mne napadl při jedné z mých pracovních cest do Prahy, při které ne na jednom z průběžných dálničních parkovišť D5 míjel vůz společnosti seznam.

Od myšlenky k registraci nebyla dlouhá cesta

A od registrace pak pokračovala k analýze seznamek na tuzemském trhu

Využil jsem, jak jinak vyhledávače seznam.cz a hned druhým, placeným odkazem byl portál, který mi pomohl, viz screenshot níže.

Procházeje jednotlivé, velmi dobře a profesionálně provedené stránky, říkal jsem si, proč doménu neprodat. Máme minimálně pět hráčů, kteří by jí dokázali jistě využít lépe než já.

Omyl dámy a pánové.

Všech pět se smrsklo na dvě a pak vlastně na jednu.

Čtyři totiž vlastní stejný vlastník a nevím, zda-li tomu budete věřit, či nikoli, ale není to Čech. Poslední má ve vlastnictví také cizinec a co čert nechtěl i přehled, který je uveden výše, resp. doménu na které je zaregistrován vlastní také cizinci.

Nevím, kdo z uživatelů si tuto maličkost uvědomuje, resp. komu by mohla přijít zvláštní, mne tato skutečnost v každém případě zaujala.

Při publikování nabídky na prodej na profesní síti LINKEDIN nevyvolala nabídka velký rozruch, ale pomohla mi k uvědomění si skutečnosti, že tato internetová adresa není vůbec limitována jen a pouze na seznamky. Dokonce je možné, že právě ony, budou hrát nakonec minoritní roli.

WWW.SEZNAM.SE je totiž také internetovou doménou nabádající ke vzdělávání a/nebo k propagování nového výrobku, služby, technologie. Limitů je skutečně málo.

Doménu jsem si zaregistroval s cílem ji co nejlépe prodat

Proč?

Rád bych vygeneroval prodejem prostředky, které chci investovat do dalšího rozvoje projektů, které již pátým rokem realizuji. Realizuji je Bez Investorů, bez Bank, Bez dotací, Bez darů. Realizuji je jen a pouze za prostředky, které obdržím za odvedenou práci.

V tomto případě byla tato práce, nejprve prací kreativní, následně administrativní a nakonec účetní a já věřím, že se mi podaří dokázat, že lidská a osobní kreativita může mít vyšší hodnotu než kryptoměny které se prohání na virtuálních účtech virtuálních bank, aby jedny křičely „Zlo a Špína“, aby se tak mohly sami připravit na okamžik, kdy tato měna bude v jejich vlastním portfoliu.

Chcete-li tedy přispět na TVORBU SVĚTA BEZ ODPADU A PLÝTVÁNÍ a chcete-li se za to stát vlastníkem nejlepší domény, seznamte mne se svou nabídkou, rád ji zvážím.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář