Snímek obrazovky

Celý život jsme obklopování obrazy. Některé jsou neměnné, těch je však relativně málo a často jsou tak vzácné, že se na ně jezdíme dívat přes polovinu světa do světoznámých galerií, kde zjistíme, že ty nejvzácnější jsou často ty nejmenší v sále (že Mono Liso)

Jeden z bleskových obrazů byl základem dnešního článku

Je to obraz, který zachytíte na obrazovce svého počítače, či chytrého telefonu a budete-li dostatečně rychlí, dokážete ho zachytit prostřednictvím tzv. SCREENSHOTU. Tak dokážete zachytit okamžik a dát mu právo žít na věčnost.

SCREENSHOT, či-li SNÍMEK OBRAZOVKY o kterém mluvím se objevil na mém displeji po ukončení prvního PRAVIDELNÉHO PÁTKU, který je novou formou NETWORKINGOVÝCH SETKÁNÍ lidí, kteří nejen, že nechtějí žít na skládce a nechtějí, aby na ní žili jejich děti, ale ani nechtějí vyhazovat do nekonečna peníze oknem za odpady, jejichž vzniku lze efektivně předcházet.

Zde je ten můj 

Ukazuje naprosto přesně jak vypadá aktuální energetická politika státu ve středu Evropy

Text článku je pak už jen omáčkou doplněnou o vývar z vraního oka

V zemi, kde lesy ničí PŘÍZNAK kůrovec, mající ve znaku motorovou pilu a znak kulatého „E“, v zemi kde dotacemi vydobyté kompostéry krášlí každou druhou zahrádku, v zemi kde hnědé popelnice získaly na moci dříve než Hitlerjugend, nemáme nic, čím by se dali krmit spalovny, resp. zpracovny obsahu.

Není.

Připomíná mi to trochu tolik medializovaný projekt HYDAL, kdy z použitého kuchyňského oleje vznikne neškodný plast, či součást biokosmetiky. Když jsem se totiž zeptal zakladatelky a majitelky na to jak mají vymyšlenu logistiku svozu, vyjádřila se ve smyslu, že na tu je dost času.

Mluvíme o energetickém mixu a namísto mixu servírujeme vývar z kostky, kde zavářku nahradila voda, zeleninu nahradila voda a ani bych se nedivil, že lžíci brzy nahradí také voda.

V souvislosti s vodou může zaujmout proces „výroby“ vody ze vzduchu, který mi trochu nezapomenutelná slova tiskové mluvčí společnosti VEOLIA, kterými uváděla svůj příspěvek na konferenci o udržitelnosti v podnikání

„MY JSME VEOLIA, FIRMA, KTERÁ VÁM VYRÁBÍ VODU“

Na dotaz, jak to dělá, jsem bohužel nedostal odpověď a neměl jsem možnost se zeptat ani po přednášce, paní mluvčí se totiž vypařila.

Je to neuvěřitelné, ale v průběhu psaní tohoto příspěvku jsem měl ještě jednu možnost využít „archivaci okamžiku“. Tentokrát ji chci použít při žalobě státního podniku ČESKÁ POŠTA a vlády ČR. Tu první chci žalovat o částku prostředků, které za posledních 10 let dostala od českého státu na provoz. Vládu pak chci žalovat o vědomé podporování a financování nelegálních aktivit realizovaných na území Českého státu.

Proč?

Česká pošta i Česká vláda se staly obry, kteří jsou přesvědčení o své nezranitelnosti a nesmrtelnosti a cíleně okrádají občany státu, v němž působí a realizují svou činnost. Hlavní škody nedělají zaměstnanci, ale vedení obou institucí a je třeba aby se za to zodpovídali a zaplatili.

Co bylo poslední kapkou k mému rozhodnutí? Maličkost. Nedodaná zásilka s výrobkem objednaným pro mého klienta.

Zásilka byla nedodána přesto, že jsem ráno v den plánovaného dodání dostal informaci o plánovaném dodání, obsahující mimo jiné i číslo zásilky. V pozdním odpoledni a bez zásilky jsem se na stránkách České pošty v oficiální aplikaci dozvěděl, informaci viditelnou níže

Odeslání zásilky zpět odesílateli – adresát odmítl zásilku převzít.

A hned pod ní byl předložen důkaz

Geografická data z pokusu o doručení.

Telefonicky jsem zjistil. že zásilka leží na stole pracovnice na depu v Plzni. Dohodli jsme se, že ji druhý den ráno (v sobotu) vyzvednu. Než jsem však dojel domů, a mohl provést registraci umožňující mi si prohlédnout důkaz, který pošta nabízela, historie se přepsala

Věřím, že v době, kdy budete tento článek číst, již budu po boku právníka, který se nebojí obrů bojovat za práva každého občana našeho státu dostávat a odesílat poštu, kterou si dávno předplatil na staletí dopředu.

Proč jsem si jist a chci celou věc realizovat?

P.S. Obsahem zásilky byl shodou náhod GPS/SYFOX tracker sloužící ke sledování zásilek a tento byl odeslán v zapnuté podobě které sledovala přesně jeho pohyb a tento je zapsán v cloudovém uložišti na bázi blockchain, tedy neumožňující přepis, či změnu logu

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář