Téměř každé ráno

přidávám do svého blogu jeden, či dva příspěvky k těm co již čekají ve frontě na své vydání. Je jedno, kde se nacházím, zda-li v Plzni, Brně, Ostravě, či Novém Strašecí, vím, že budoucnost za mne nikdo nevytvoří, nikdo nenapíše, proto tak činím já a považuji to za důležité a nutné.

Dnes ráno mne čekali v e-mailu a na internetu kromě jiného tři spolu související zprávy

V E-mailu to bylo další pokračování BILL GATES NOTES, kde jeden z nejbohatších lidí světa rozebírá, kromě jiného, proč jsou domy špatné. Mou reakcí bylo opětovné pozvání pana Gatese do Plzně, kde ve 100 let starém domě vznikl INDUSTRY 5.0 a spolu s ním i nový svět.

Druhou zprávou bylo varování 11.000 vědců před nepředstavitelnými mukami způsobenými klimatickými změnami. Redakci listu jsem, opět, také pozval do své plzeňské Pracovny, aby se podívali, že měnit se svět a budoucnost dá i bez titulů, vědeckých zpráv a hrozeb, které mi tak připomínají nástroje církevní moci, bez ohledu na název církve samotné.

Třetí, dvouzpráva se týká nejchudšího z Čechů

Že nevíte, kdo to je, zkuste se zeptat vyhledávače GOOGLE, či SEZNAM a zjistíte, že paměť internetu není nekonečná, informace se totiž „ztratila“ uprostřed mnoha dalších, aby ne, vždyť přišla v roce 2014 a to už je tak dávno, že na to skoro všichni zapomněli.

Dobré je, že skoro, neznamená úplně a při cíleném hledání, se je možné odpovědi dobrat.

Nejchudším z Čechů se totiž nazval pan Andrej Babiš při svém zvolení do postu Ministra Financí a jak je vidět, dělá vše proto aby i jako Premiér a budoucí prezident svým slovům dostál.

Ve zprávě, o které píši pak pozval na jednání nejchudší státy Evropy, aby se dohodli, jak z bohatých dostat peníze na další utrácení a osobní obohacení. Přijedou další chudí politici, v soukromých letadlech, využívajíce soukromé sbírky vozů doprovázené soukromou policií.

Druhou zprávou pak bylo, že další z chudáků, paní Angela Merkel, se rozhodla, že ze své už tak chudé kapsy dá každému, kdo si koupí elektrické auto 6.000 EUR. Aby však zahnala chuť na to, koupit si za tyto peníze zadarmo například něco k jídlu, či bydlení, nedá peníze kupujícím, ale výrobcům elektroaut a jejich prodejcům, kteří jsou stejně chudí jako politici.

Psát budoucnost je důležité, ale ještě důležitější je v ní žít a je proto nasnadě se zamyslet, zda-li ti, kdo nosí slovo budoucnost na klopě svých na míru šitých obleků a kostýmků svými činy budoucnost staví, nebo ji raději vymění za přítomnost plnou vlastní slávy a bohatství, protože jejich děti, mají vystaráno, či neexistují, protože na plození budoucí generace prostě v tom politickém dření, nezbyl čas.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář