Virtuální Maličkosti, Hackerské útoky a Ministerstvo nejchudšího z Čechů

Stejně jako mnoho ze čtenářů, i já vidím a někdy i využívám „výdobytky“ virtuální reality. Na internetu ne mne vyskakují hlášky a lákadla, která zatím ve 2D, ale jistě brzy ve 3, či dokonce 4D budou zaměstnávat nejen mé oči, ale i další smysly.

Chcete-li však nabízenou zmrzlinu ochutnat, zjistíte, že chutná pořád stejně, plastově a Jediné, co jste získali, je nutnost očistit displej Vašeho mobilu, či notebooku od slin, které na něm zanechal Váš jazyk.

Dnešní příspěvek jsem se rozhodl publikovat poté, co se někdo opět pokusil o nefunkčnost stránek vedoucích uživatele k bráně do SVĚTA BEZ ODPADU A PLÝTVÁNÍ.

Stalo se tak 5.10.2017 a jediné nad čím mohu dumat je to, zda-li se obsah nelíbí někomu z odpadové lobby, či některému z politiků. Obě skupiny totiž z nárůstu objemu odpadu dobře profitují a nemají zájem na změně.

Tak jako tak, se podařilo nejen zpomalit načítání webu, a to na úroveň podobné té v 90 letech, ale i poprvé pronikly do editačního SW mého blogu, aby vložili maličkosti ukázané níže.

Předpokládám, že do stránek vložili nějaké překvapení, ale bohužel jej nedokáži rozeznat, proto v době psaní čekám na reakci ze strany administrátora webu.

Přemýšlím, zda-li není možné, že se jedná o poděkování internetové AI, za to, že jsem včera poukázal na její varování, které na mne vykouklo ze stránek a screenshot jsem se pokoušel (opakovaně) sdílet na sociálních sítích, mnohdy bez úspěchu.

Od okamžiku zjištění, byla na určitou dobu správcem doména vyjmuta z veřejného prostoru a následně umístěna zpět, problém však přetrvává.

Během psaní, jsem v rámci práce v systému CORE TASK MANAGEMENT provedl registraci účtenek to systému ÚČTENKOVKA.CZ. I při druhém přihlášení jsem zjistil závažné problémy, o kterých jsem informoval provozovatele a budu i nadále informovat na svém blogu.

Dnešní zjištění po registraci prvních dvou účtenek je, že i když zadáte všechny údaje z účtenky správně, nemusí být tato přijata na zpracování, takže Vašich 10 minut jste investovali zbytečně, a to i přesto, že všechny údaje jste uvedli správně. Na důvod jsem se zeptal na info@uctenkovka.cz což je adresa, kterou bych doporučoval využívat co nejčastěji.

Přišla mi však automaticky generovaná zpráva Viz níže. Kde stojí že problém může být v obchodníkovi.

 

Zajímalo by mne tedy, zda-li dostanu pásku SNB, Milicí, či jiného orgánu, abych mohl získat nápravu a pořádek jako jeden z jeho dobrovolných strážců a hlídačů, kterým se v dobách k nimž cestou zpětného politického vývoje říkalo Lidové Milice, vždyť v prezidentem tolik obdivované Číně, stále drží nad lidem svůj ochranný obušek.

P.S. 6 hodin pro identifikaci napadení došlo k obnově téměř všech částí webu a systému, ještě sice jsou malé díry v administraci systému, ale věřím, že i tyto se podaří během odpoledne odstranit, tak aby další příspěvek mohl vyjít v 06:06 ráno opět bez problémů.

Přeji Vám krásný den a věřím, že místo virtuálního, si raději dáte chléb pečený člověkem, pro člověka a nebude-li na něm máslo, dejte si na něj sůl, jako to dělám já sám.

P.S. Omlouvám s, že článek neobsahuje obrázky, na které odkazuji, protože právě možnost absence jejich vkládání, je jedním z následků hackerského útoku, kterému stránky čelily.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář