A je to tady – Účtenkovka – Loterie Obecného Štěstí

Tak se národ dnes, tedy 1.10.2017 po 99 útlaku a odříkání dočkal, je tady konečně loterie pro všechny. Ministerstvo financí dává gól za svého odvolaného trenéra a jak na všech tiskovkách a ve všech zprávách stojí, je to pro LIDI, pro NÁS.

A tak se máme možnost se stát národem gamblerů.

Alkohol již vyhráváme

Cigarety jsme na špičce

Nezdravé strava a málo pohybu jsme téměř jedničky

Proč tedy nepřidat neškodné hry, ať k tomu bůčku či kuřeti z Vodňan máme co „zakousnout“

Na stránkách WWW.UCTENKOVKA.CZ běžel již několik měsíců banner s počítadlem do samotného zahájení a to nastalo právě 1.10.2017 viz obrázek níže.

Je však škoda, že si ministerstvo financí nepředplatilo, aby počítadlo po tomto datu běželo dál a narůstalo by, a to minimálně do doby, než se na stránkách něco změní, třeba než začnou skutečně fungovat, protože to se nestalo.

Jediné co se realizovalo bylo právě vynulování, teda stav stejný jako s prostředky, které se na výrobu těchto stránek vyhradili, přeci jen milion sem, či tam, to pro ministerstvo financí řízené z čapího hnízda není žádný peníz.

Ještě, že máme aplikaci pro naše mobilní telefony.

Ta nás zachrání.

A skutečně, 30.9.2017 na obchodu play nebyla, ale 1.10.2017 již ano.

Hurá na ní

Ale co to?

První co aplikace chce, je povolení, aby mohla odposlouchávat naše hovory, sahat do našich telefonních čísel, prohlížet si naše fotografie a číst SMS. No není to báječné, jako za starých časů krále Bureše, zkrátka co se v mládí naučíš, ve stáří jako bys ani nezapomněl.

A co na to říkají další uživatelé, tedy to, pro které jejich soukromí nemá žádnou hodnotu?

Podívejte se sami.

Já bohužel nevyzkouším, protože už jsem měl možnost si zažít mnohokrát větu:

Dobrý den soudruhu, Váš občanský průkaz bych prosil“

A to jen proto, že jsem měl vlasy delší, než bylo zvykem.

Jsem zvědav, zda-li Ministerstvo financí, zahrne výhry v loterii, v níž nikdo nebude moci hrát, do svého zisku, či zda je rovnou rozdá potřebným sídlícím v hnízdech a lesích a na náměstích bez historických sloupů, či budovách, v nichž kdysi život rostl a plánoval se, aby se tam dnes potlačoval a dávalo se najevo, že ROBOT je víc než ČLOVĚK.

P.S. Tento článek vyjde v den prvního plánovaného SLOSOVÁNÍ LOTERIE ŠTĚSTÍ, nevím zda-li proběhne, či nikoli, případně, kdo dostane slibované ceny, co však vím je jedno, Peníze za ztrátu Osobní Svobody nestojí.

P.P.S. Tento článek NEVYJDE v den prvního avizovaného slosování. Datum totiž bylo, bez předchozí avizace posunuto o jeden měsíc, tedy na listopad resp. 15.11.2017. Hned jsem vznesl dotaz na organizátora, tak uvidíme, jak se vyjádří.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář