A máte už rezervaci?

Tak přesně tato otázka mne napadla v neděli 29.9.2017 když jsem procházel stránky internetu. Splývaly mi na nich totiž informace o udělování prezidentských cen, resp. Andrejově párty, která následovala, a o větru, který svou silou ukazoval na nedostatky lidské práce, ale i slabiny samotné přírody.

Ačkoli jsem to neměl původně v plánu, začnu dnes vítězem posledních voleb a jeho rozhodnutím sestavit vládu z odborníků. Na rozdíl od ostatních totiž ví, kde je hledat a složení Nové vlády by mohlo vypadat takto:

PREMIÉR                                                                            Andrej Babiš

MINISTR FINANCÍ                                                          Andrej Babiš

MINISTR KULTURY                                                         Andrej Babiš

MINISTR VNITRA                                                            Andrej Babiš

MINISTR DOPRAVY                                                        Andrej Babiš

MINISTR ZAHRANIČÍ                                                     Andrej Babiš

MINISTR ZEMĚDĚLSTVÍ                                               Andrej Babiš

MINISTR PRÁCE A SOCIÁLNÍCH VĚCÍ                     Andrej Babiš

MINISTR ZDRAVOTNICTVÍ  a tady je změna           Babiš Andrej

Bohužel se nelze těšit na přímý pokles výdajů ze státního rozpočtu, každá funkce, každý post bude ohodnocen plným platem se všemi příplatky, přeci jen je nutné odborníky zaplatit. Výhodou však může být to, že bude odborník dosazen i na vedoucí funkci Guvernéra ČNB a následně i správce státních rezerv. Bude jím největší odborník na peníze a ekonomiku pan Andrej Babiš.

Následně se z vůle lidu stane i prezidentem, ale tomu se budu věnovat až příště.

Dnes bych rád zopakoval dotaz na rezervaci. Máte jí?

Některá media pana Andreje Babiše, odborníka na pohřebnictví, sice říkají, že volných hrobů je dost, ale nevím, zda-li se tomu dá věřit. Všechna ostatní media, totiž historicky říkají přesný opak.

Zde malé shrnutí

Jak vidíte všichni, ti neznalci vůbec neví, že opak je pravdou, přeci by media nejpravdomluvnějšího a nejčistšího z Čechů nelhala.

Ona je zde ještě jedna možnost, přihláška na dobrovolné hnojení. Tak jako dříve lidé dávali svá těla k dispozici vědě, mohou tak nově učinit a dáti je k dispozici pro hnojení, a tak se mohou dostávat zpět ke svým blízkým a příbuzným a přidat se k tvůrci samojediného blaha.

S ohledem na odborné vykrytí genetických laboratoří a dalších nezávislých vědeckých pracovišť a s ohledem na stále větší akceptaci netradičních forem obživy, například z ráje entomologického si myslím, že by brzy mohlo i lidské maso přestáno býti tak tabuizováno, přeci jen obsah tuků je mnohdy dostatečný a s ohledem na ubývající objem pohybu, nebude toto ani tuhé, tak mi na závěr nezbývá jen se zeptat

A MÁTE UŽ REZERVACI?

 

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář