Babišův Program má 44 stran

Dočetl jsem se prvního září na stránkách tuzemského internetu. Přiznám se, že mne to malinko uvádí do rozpaků, protože pan Babiš tvrdil, že jeho strana program nepotřebuje, s podtitulem, že má přeci jeho samotného, soudruha spasitele.

Na druhou stranu si myslím, že program bude nejen předsedovi, ale i tajemníkovi i dalším členům být ku prospěchu věci a mohl by vypadat například takto:

5:00       Budíček

5:30       Servírovaná snídaně

6:00       Nástup do práce v místě pobytu

12:00     Servírovaný oběd

14:30     Osobní volno

18:00     Servírovaná večeře

19:00     Osobní volno

22:00     Večerka

Je nasnadě, že dobu volna budou moci členové s panem starostou využít různě. Mohou k lékaři, na procházky, k psychologovi na program zacházení, či do posilovny.

Velkou výhodou je možnost soustředit se na práci a nebýt vyrušován digitálním smogem mobilních telefonů, sociálních sítí, či internetu, které jen lžou.

Jde o to, že vést stát, jako firmu, tedy stavět na cizích penězích bez jasných zdrojů a pak prodávat, prodávat a prodávat, aby již nikdo nevěděl, kde mu hlava stojí a kdo je vlastně vlastníkem, potřebuje jasnou vizi a když se ji nepodařilo získat z pohledu Čapího hnízda, bude nutné ji dostat jinde, kde bude pevný režim a řád.

Nyní jsem si jasně uvědomil, proč projekt Čapí hnízdo vzbudil, a i nadále budí takové kontroverze nejen v Čechách, ale i v zahraničí. Vždyť je jen jedním ze stovek a tisíců rozprostřených nejen po Česku, ale i Evropě a světě. Zároveň i vím, proč majitel nemá potřebný rozhled.

Důvodem je, že

JENOM TROUBA ČÁP BY SI STAVĚL HNÍZDO NA ZEMI

Protože ví, že jsou kolem nejen nepřátelé, kteří mají chuť ho vybrat a ukončit co nejdříve rodovou linii, ale hlavně proto, že ze země neuvidí dál, než na špičku svého zobáku a to, mu pro obživu a další let, zcela určitě stačit nebude.

Přiznám se, že marně přemýšlím, co bude na zbylých 43 stranách…

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář