Čas na cestu domů

Je poslední říjen roku 2019 a za měsíc by měla zima převzít vládu od podzimu, kdyby ještě jeden jako druhý existovali jinde než v lidských kalendářích. Ty přírodní je totiž spojili v jednu hmotu spolu s ostatními ročními obdobími. Příroda to čekala a už pár let toho využívá, člověk jen pláče.

Ve světě tomu není jinak

Doma také ne.

Když jsme u toho domova, dostal jsem před časem zajímavé video záběry toho mého a rád se s Vámi podělím a jsem zvědav, až mi zašlete video Vašeho domova.

Speciálně bych o to rád požádal bankéře, průmyslníky, ekonomy, obchodníky, ty nejbohatší z bohatších. a to bez ohledu na adresu.

Zde je video mého domova

Jaký je ten Váš? Jaký je ten jejich?

Důvod, proč jsem se rozhodl s Vámi video sdílet je ten, že kromě něj s Vámi sdílím i svůj domov a rád bych, aby i Vy jste pochopili, že můj domov, je i domovem Vaším, tak proč bychom se měli chovat, jako kdybychom byli jen na skok na návštěvě v místech, kde si za své peníze chceme užít, a nikdy se už nevrátit.

Jmenuji se Michael Rada a jsem Č L O V Ě K

Neřeknu Vám, jak vyděláte miliony, nedám Vám peníze do natažené ruky, nemohu Vám dát víc než mám a to je vše. Něco z toho, co mám však dávám každý den svého života, každé slovo, které již tak dlouho píši na elektronickém papíru proto, abyste měli možnost si ho sami přečíst.

Nikdy jsem se nepyšnil šperky a slovo bylo pro mne víc než plné konto

Dnes jel jsem (po kolikáté již) krajinou

Zůstávaly za mnou stromy, domy, lidé, chmury a zase jsem viděl, že pro domov, ve kterém žiji stojí za to bojovat. Jen je třeba si uvědomit, že můj domov je i vaším a Váš mým.

Za půl roku od data vydání tohoto příspěvku se bude konat další ročník nejlepší logistické konference, kterou jsem měl za svůj již ne tak zcela krátký život navštívit, konference, jež svým názvem předurčuje, že bude jiná a napřed, jmenuje se LOGISTICS RIDE, tentokrát s označením 2020.

Dnes, tedy půl roku před datem vydání tohoto příspěvku, jsem dostal žádost organizátora, tedy LOGISTICKÉ AKADEMIE, zda-li bych mohl zaslat název své prezentace a spolu s ním i krátkou anotaci, což jsem po krátkém přemýšlení u učinil.

Má prezentace se bude jmenovat CESTA DOMŮ a její anotace vypadá následovně

„Každý z nás cestoval domů a bez ohledu na to, jak byly a jsou naše cesty dlouhé je cesta domů vždy

kratší a rychlejší než cesta opačným směrem. Kdo jiný než logistik, kde jinde než na LOGISTICS RIDE

2020 by mělo býti řečeno proč.“

LOGISTICS RIDE 2020 je již čtvrtým ročníkem této úspěšné akce a pro mne je čest být počtvrté jedním z vybraných mluvčích a věřím, že ani v příštím roce nezklamu ty, kteří mne znají jako Blázna, který vidí svět, a to nejenom ten logistický, jinak.

Jak jsem uvedl, bude se má prezentace jmenovat CESTA DOMŮ a podíváme-li se na minulé ročníky, pak uvidíme, že je dalším dílem z mozaiky, kterou skládám

Zatímco v roce 2015 jsem předložil Výzvu pro elektromobilitu a žádal abyste Plánovali nadčasově, hovořil jsem o rok později (v roce 2016) o Logistice konce a konci logistiky, abych pak v dalším ročníku konaném o dva roky později (v roce 2018) ukázal Neviditelné bohatství

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář