České Tuli-Pány

Čas od času se mi naskytne příležitost srovnávat pohledy z tuzemska s těmi ze zahraničí. Stejné věci zdají se být jiné a slova je označující jeví se být stejná i přesto, že obsah je diametrálně odlišný. Jak to celé vypadá ukazuje i bojovnice za uzákonění zachování dvojí kvality potravin paní Jourová.

Dnešní příspěvek evokovala krátká zpráva na internetu, že kvetoucí tulipánová pole v Holandsku připomínají pixely obrazovky

.

Shodou náhod jsem si zaznamenal na panoramatickou fotografii podobný obrázek z tuzemska

Jak vidíte jsou téměř shodné

Myslím, že hledat pět rozdílů, by si netroufl ani ten největší odvážlivec

Tyto dva obrázky byly pořízeny v době zahájení kampaně do Evropského parlamentu, bohužel to bylo v době, kdy teprve vstupoval na trh nový inovativní výrobek, jenž by dokázal, jako zázrakem, změnit rozhodnutí, která byla učiněna.

Původně neškodný GADGET, či-li hračka, se v průběhu krátké doby prodělal výraznou změnu a i přesto, že vypadá shodně, mohl by se stát, v případě jeho uzákonění, skutečně klíčovým nejen pro současnost a politiku, ale i pro budoucnost a všechny segmenty z nichž skládá se práce a život.

The 'Food Curtain' Is Perfect For Obnoxious Eaters

The 'Food Curtain' is perfect for those messy eaters who cannot keep their mouths closed 👏🏻Unnecessary Inventions

Zveřejnil(a) LADbible dne Středa 1. května 2019

Původně se jednalo, jak ukazuje video, o výrobek sloužící stejně jako například zástěrky u aut, jako zábrana proti odlétávajícímu nepořádku a nehezkému pohledu. To se neujalo

Nové řešení, využívající stejného konceptu, však slouží a teď se držte k odfiltrování nepravd, lží a desinformací v živém projevu. Výsledkem je, že i přesto, že za rouškou jsou pronášeny sáhodlouhé projevy, ven se dostane jen několik slov.

Do projektu se zapojili nejen výrobci materiálů, a to nejen textilních, nanomateriálů a dalších, ale i výrobci umělé inteligence, kteří například pracují na on-li překladačích velikosti sluchátek do uší, které dokáží, v živém rozhovoru překládat mluvené slovo. K přetlumočení odpovědi pak slouží malý reproduktor umístěný většinou na krku, či mobilní telefon.

Již první testy ukázaly, k jak výrazné změně v projevu může dojít

Dovolil jsem si simulovat tuto skutečnost na jednom ze záznamů rozhovorů s prezidentem Zemanem v době jeho funkčního období, zde je článek s originálním videem, aby mohlo dojít ke srovnání.

Jak můžete vidět rozdíl je znát, i když jsem přesvědčen, že AI jistě dokáže svou práci udělat ještě lépe. Jak uvádím výše v testu začala den před napsáním mého příspěvku kampaň voleb do Evropského parlamentu. V rámci ní dostali například prostor prodejci červených kšiltovek, ke kterým schází již jen červené šátky, či kravaty pod krkem a případně slušivý odznáček schovaný pod klopou.

Bohužel se mi nepodařilo vybrat z internetových zdrojů žádný záznam, na kterém by nebylo po odfiltrování jen ticho, proto se omlouvám.

Na závěr dnešního příspěvku psaného 3.5.2019 bych rád připomněl, že pohled na barevná pole, nemusí znamenat stejnou radost, obzvláště když barevnost je jednolitě zlatá. Stejně tak jako nepomohlo v dobách mého mládí hovořit o tom, že černá a bílá jsou také barvy naší televizní obrazovky.

P.S. Dnes je tomu právě 5 let, kdy byla oficiálně zaregistrována v obchodním rejstříku společnost IBCSD LAB s.r.o. Není to jediný kdo se narodil a proto přeji oběma mnoho síly do dalšího života bez odpadů a plýtvání ve všech jejich podobách.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář