Čínská Kvalita

Již na začátku bych rád čtenáře upozornil, že název článku není oxymoronem, nýbrž realitou prezentovanou nám mediem jednoho z českých miliardářů. Je to stejná realita v níž svobodnou zemi její obyvatelé vyměnili za sliby o koblize a špekáčky.

V článku na který se odkazuji výše je uvedena hned v jeho úvodu věta, kterou pronesl v rozhovoru při slavnostním otevření prostor pan Derek Fang, zástupce firmy, které článek dělá reklamu zdarma.

Celá věta však zní následovně

„Naše distribuční centrum nebude skladovat pouze kvalitní výrobky a komodity z Číny, ale i české a evropské produkty, jako například české pivo a křišťál nebo náhradní díly“

Autor uvádí i drobnosti, které nestojí za řeč. Například, že velikost skladu odpovídá čtyřem fotbalovým hřištím a že zaměstná 100 zaměstnanců.

Na skutečnost, že byla betonem a asfaltem zlikvidována další úrodná půda ve středních Čechách se právem zapomnělo, proč by ne, je to přeci standard.

A developeři tleskají a jsem si téměř jist, že tento svůj úspěch budou oslavovat na další ze svých odborných konferencí, kde v soutěži SAMI SOBĚ, udělí s velkým překvapením cenu nejlepšího developera opět, jako v letech předchozích SAMI SOBĚ.

Desetiletý nájem se dobře kalkuluje

Je to jako s lidem českým.

  • Slíbíte více peněz a zapomenete říci, že jen pro Vás
  • Slíbíte kvalitu z Lásky k Česku a zapomenete říci, že ji budete brát z Polska
  • Slíbíte nejlepší špekáčky a zapomenete do nich dát maso

A, ono se nic nestane

Stačí říct SORRY JAKO, přidat pár volů, kurev a zlodějů a vaše popularita zase stoupne.

A namísto Vondráčkové, začnou se exemplárně ukazovat Klusové, takový mladý kluci a takovejch peněz maj, a víte proč, protože jim to strana umožnila.

ANO, strana

Na tu se nezapomíná

Byla tu a je tu.

Stejně jako strach že by mohlo dojít pivo, nebo cigára, nebo podpora, nebo dotace

To že došly hodnoty nehmotné, je každému ukradené

Není?

Dokažte to.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář