Dnes je třetího července

A musím Vám říci, že psát příspěvek na začátku července s tím, že bude zařazen až na 26.prosince toho samého roku není vůbec jednoduché. Venku teploty opět atakují třicítku, i když už ne pětatřicítku jako včera, zatímco za vašimi okny je podstatně chladněji.

Ať je venku teplota jakákoli, není důvodem toho nepracovat.

Nevím jak Vy, ale já ani zdaleka nejsem u cíle cesty, na kterou jsem se vydal

Co mne však těší je skutečnost, že se budování světa bez odpadu a plýtvání nejen v podobě INDUSTRY 5.0 hezky rozrůstá a připomíná mi vítěznou přednášku na poslední logistické konferenci LOGISTICS RIDE v Ostravě.

Když jsme u LOGISTICS RIDE myslím že byste si neměli nechat ujít tu v roce 2020, já to rozhodně nemám v plánu.

V každém případě psát o jedněch prázdninách, jak budou vypadat ty druhé, může být jako přepisovat dva roky prázdnin, nebylo by to ono, když je nemůžete zažít.

A tady jsme možná u jádra pudla.

To, co nám totiž tolik schází, jsou fyzické zážitky, protože těch virtuálních už máme až moc.

Je zajímavé, že v žádném návodu na prostředky virtuální, či augumentované reality jsem se nedočetl varování, že může škodit zdraví. Dává totiž pocit, že obsahuje vše, co člověk k životu a štěstí potřebuje.

Zatím tomu tak není

Naštěstí

K dosažení virtuálního štěstí však stačí málo, stačí digitalizovat člověka. Převést ho na jedničky a nuly a pak bude absolutno. Stačí jen zhasnout, protože digitální člověk k životu světlo nepotřebuje.

Tento obrázek je z mé prezentace, a je odpovědí na otázku „PANE RADA JAK BUDE VYPADAT PRŮMYSL 6.0?“

Respektive je první z možností, která nastane, bude-li lidmi, společnostmi, průmyslem, politiky prosazován beze změny koncept, který přináší PRŮMYSL 4.0. Po digitalizaci práce, přijde digitalizace člověka.

Ovšem existuje ještě druhá cesta. PRŮMYSL 5.0 je první průmyslovou evolucí která byla a je řízena člověkem. V případě, že PRŮMYSL 6.0 bude jen jednou evoluční větví, pak bude vypadat obrázek takto

Myslím, že není od věci si tuto skutečnost připomenout, obzvláště po dnech plných štědrosti, která materializuje lásku a nechává jedničky a nuly definovat pojem štěstí.

Když už jsme u jedniček a nul, věřím, že jste pod štědrým stromem našli i dárek ode mne, resp. od nás, dárek, který Vám bude připomínat, kde je Váš domov. A není-li to tak, budu rád, když do něj zainvestujete sami.

http://od-zdroje.primaeshop.cz/my-home-t-shirt:p:p1562216976

Přeji Vám krásné dny konce roku a těším se, že se budeme setkávat i nadále při budování světa bez odpadů a plýtvání a PRŮMYSLU 5.0.

 

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář