Dnešní ráno

Dalo by se říci, ráno jako každé jiné, ale není tomu tak. Právě to dnešní ráno je odlišné. Nevěříte? Pak se podívejte ven a řekněte mi zda-li vidíte to, co jste viděli včera. Jsou stejné mraky? Vidíte ta samá auta, ty samé lidi, přírodu včerejška, nebo tu dnešní.

Každý den je jiný.

Každý okamžik je jiný.

A i přesto, že se nám zdá, že opak je pravdou, není tomu tak.

Jsou prázdniny a děti školou povinné nemusí do škol a rodiče prací povinní musí do práce. Junioři se těší na další den klidu a pohody a rodiče se bojí, co budou děti doma dělat sami.

Mám za sebou další náročný týden, a ještě náročnější je ten, co mne čeká, a to je krásné.

Čtyři dny, čtyři továrny a všechny do jedné mají zájem na změně.

Od oceli, přes hliník, dřevo, plast po textil v hodnotě stovek EUR za metr čtvereční.

Takový je svět INDUSTRIAL UPCYCLING, takový je svět INDUSTRY 5.0

Ředitelé se ptají a volají po změně

Změna přináší prostor a peníze bez toho, aby odnášela prostředky, které lze využít jinde.

Bez investic, bylo nutné vytvořit nové pojmy definující, že není třeba investovat, aby bylo možno benefitovat a vydělávat tam, kde se tratilo.

Probouzím se ve stejném bytě

Po letech sám

A mohu vstávat, kdy se na to cítím a uléhat tehdy, jsem-li unaven. Jsem sám a přece tolik lidí, stromů, mraků nachází se kolem mne, že se sám necítím. Práce mne pohlcuje a já si vybírám, kam udělám další krok.

Včera dostal jsem opět otázku, kterou jsem slyšel již tolikrát

JAK TO STÍHÁTE PANE RADA?

Dobře. Nespěchám.

Naučil jsem se pracovat a žít dle principů CORE TASK MANAGEMENT (ŘÍZENÍ KLÍČOVÝCH ÚKOLŮ) a to byla velká změna. Budete-li výraz hledat na WIKIPEDII, nenajdete ho a zadáte-li ho na google dovede Vás kromě jiného na jednu čtyřstránkovou prezentaci volně přístupnou všem, kdo mají zájem na změně.

CORE TASK MANAGEMENT (CTM) mi dává možnost psát můj blog a být již téměř čtyři měsíce v budoucnosti. Dává mi možnost být každý den v jiné továrně, a přesto přinášet všude výsledky. Dává mi možnost vyvíjet nejen nové obaly, ale i principy a systémy na základě kterých jsou eliminovány ztráty v toku vratných obalů, dává mi možnost jezdit na elektrické jednokolce a zároveň jízdu šířit a dává mi možnost vzdělávat druhé i přesto, že se DRAMATURGICKÉ RADY usnáší, že nemám co říci.

Stejný CORE TASK MANAGEMENT již pomáhá nejenom mně, ale i druhým a tak, máme možnost společně plánovat naše setkání až rok dopředu

CORE TASK MANAGEMENT mi umožnil vidět v každém okamžiku jiný svět a vnímat změny, které neustále probíhají a věřím, že se Vám brzy podaří totéž a my se setkáme na jedné z našich cest časem a krajinou.

P.S. Musím článek malinko korigovat, protože dnes své blogy nepíši čtyči měsíce dopředu, jak jsem si myslel tři měsíce zpátky, když jsem tento příspěvek napsal, ale měsíců šest a za sebou mám Vánoce a blížím se ke konci roku.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář