Dvacátý květen – den vítězství

Možná, že mne zase máte za blázna, za což Vám děkuji, ale považuji dnešek (tedy 20 květen) za den vítězství. Ne toho válečného, ale toho mého osobního. Dnes se totiž sešly dobré zprávy, které jsou důsledkem práce na projektech, jimž se věnuji.

První dobrá zpráva se týká projektu E-MOTION.

Dnes jsem totiž měl možnost (a to již 4 dny po jejich dodání) otestovat reakce na nové elektrické koloběžky E-MOTION s označením M6.

Tuto jsem dovezl na místo na jednokolce, držíce ji složenou v ruce. Tím místem byla výstava automobilů, která probíhala a opět větší, u obchodního domu OLYMPIA Plzeň. A tam nejen, že šla koloběžka z ruky do ruky na čemž největší zásluhu měl stánek BESIP se svou skvělou obsluhou, ale i fakt, že M6 je prostě SEXY KOTĚ, jak se vyjádřila jedna z testujících slečen.

Ovšem koloběžka nebylo to jediné, co lidé na místě mohli vyzkoušet o obdivovat.

Elektrická jednokolka svezla téměř padesátku zájemců a …….

na místě byl i elBLESK, malý kapotovaný hybridní dopravní prostředek, jež svou hybriditu neudává prostřednictvím dvou typů motorů, ale tím že kombinuje skůtr, či motorku a automobil, a to vše doplňuje třemi koly.

Jedná se o vozidlo s koncovou cenou 100.000,-Kč, které dokázal jeho distributor dovézt na trh již nyní, zajistit homologaci a umožňuje proto jeho okamžitý odběr, či dodání ve velmi krátkém období. Jsem rád, že pan BLOHMANN projekt malých elektrických aut v tuzemsku takto posunul kupředu a věřím, že se i ELBLESK stane brzy součástí rodiny E-MOTION, rodiny, která své místo ve světě čisté osobní mobility určitě má.

Těm, kdo se chtějí dozvědět více, doporučuji návštěvu stránek www.elblesk.cz a budete-li mít na majitele dotaz, zašlete ho e-mailem s heslem: „E-MOTION“, určitě nebudete litovat.

Poslední dobrá zpráva dne přišla z Telče.

Tam se totiž konala soutěž mažoretek.

No a CO?

Na ní se objevil a sklidil úspěch i KNEDLÍK DO RUKY – teplá svačinka, které pomáhám se vstupem na tuzemský trh. Jak se to podařilo?

Už jste někdy viděli stánek obsazený permanentně přívalem lidí, kteří chtějí ochutnat ne jednou, ale jsou ochotni vystát frontu znovu a znovu, a to jen proto, že jim nejen zakoupený výrobek chutnal, ale proto, že si ho chtějí nakoupit domů, aby si mohli dát k svačině i týden po akci.

Přiznám se, že jsem nezažil situaci, kdy by si někdo, včetně mne samotného, objednal další občerstvení s sebou na doma v počtu desítek kusů, jak se stávalo v Telči.

KNEDLÍK DO RUKY je teplou svačinkou, která se v roce 2018 dostává prostřednictvím továrních kantýn a jídelen na tuzemský trh, a to velice úspěšně. Potvrzuje to i dnes již více než 300% nárůst prodejů oproti stejnému období loňského roku a TELČ, byla jedním z přelomových okamžiků, které jen potvrzuje rychlostí, s jakými mizely jednotlivé knedlíky plněné Svíčkovou, Vepřovou se Zelím, či Gulášem z varných nádob. Ve dvou lidech se totiž podařilo vydodat více než 4 knedlíky za minutu, a to je výkon, na který je už třeba nejen sofistikovaná logistika, ale i dobře definovaný a efektivní výrobní proces, do kterého mohu, něco málo ze svých znalostí a zkušeností, dodat i já sám.

Aby dobrých zpráv nebylo málo, podařilo se uzavřít dohodu s prvním pevným prodejcem v Plzni, který se rozhodl ke zmrzlině, kterou nabízí nabídnout uživatelům i teplou svačinku, což umožní a zajistí trvalý příjem i v době, kdy teplota prostě zmrzlině přát nebude.

Indikace ukazují, že větrná vodní čerpadla FLORIŚ zaznamenají v květnu podobný úspěch, a to je dobře, protože všechny projekty spojuje jedno. Všechny reprezentují výrobky a řešení, které patří do světa bez odpadu a plýtvání, do světa, který jsem se rozhodl budovat nejen svými slovy, ale hlavně svými činy.

Věřím, že to vše dokáži, a Vy budete z těch, kdo pomohou.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář