Jak jsem skončil s hazardem

Sbohem LOTERIE ŠTĚSTÍ mohl by znít dnešní podtitulek příspěvku, který píše autor, jenž se dobrovolně dal na cestu hazardu, aby zkusil, co na něm ti lidé vidí. Po půl roce jsem se rozhodl vystoupit a sepsat, co státem mi státem nařízený hazard přinesl.

Jak všichni ví, přinesl LOTERII ŠTĚSTÍ do naší země nejchudší z Čechů, člověk, který je zároveň nejbohatším občanem své rodné země, ne-politik, který rozhodl se stát politikem, ne-ministr jenž rozhodl se být prvním DEMIÉREM.

Nedělá to pro sebe

DĚLÁ TO PRO SVÉ DĚTI A RODINU

Pro svá konta

Pro své společnosti, které vlastně jeho nejsou, on vlastí jen klíč k jejich účtům, resp. ziskům, které díky jeho politické kariéře zázračně rostou.

Poučen z historických souvislostí věděl, že první volby dají se vyhrát koblihou, na druhé by však jedna kobliha nestačila, tak přišel se sliby o lepší budoucnosti a penězi pro všechny a jak jinak je dělit, než spravedlivě ve hře, do které každý má přístup.

A tak vznikla LOTERIE ŠTĚSTÍ

A zatímco kamenné herny pociťují pokles obratů až o 70% plní si ty virtuální kapsy o to více.

LOTERIE ŠTĚSTÍ má štěstí. Pravidla si totiž upravuje dle svých potřeb, stejně jako směřuje výhry tam, kde si to nejvíce zaslouží a cíleně. Proč by ne, má k tomu dobrý, státem, resp. lidmi financovaný software, který vždy přesně určí, komu dát a komu ne.

O tom o kolik se hraje peněz jsem psal, a není třeba to opakovat.

Podívám se však na to, jak vypadala hra jednoho hráče, a to po dobu celých šesti měsíců, kdy nehrál pro výhru, ale proto, aby napomohl zjištění, že ŠTĚSTĚNA má v téhle hře vždy jméno, je zakódováno v čísle a stálo by za tu práci zjistit, kam a ke komu po těch šest měsíců výhry putovaly a v jakých objemech. Věřím, že přeci ministerstvo a nejchudší z Čechů má čísla účtů, které nabývaly na síle a nevím proč, ale řekl bych, že některému z vlastníků se neplnil jen jeden, ale vícero účtů postupně.

Zde je statistika mého vlastního herního účtu a času stráveného s jeho vedením

Celkově registrováno účtenek                                194 ks

Nepřijato do slosování                                              56 ks

(číslo ukazované na herním účtu je chybné, protože předchozí analýzy vykazovaly větší počet, ale zápisy na účtě se záhadně změnily)

Celková výhra                                                            0,-Kč

Výše uvedené údaje jsou zajímavé z procesního pohledu, pojďme se na něj podívat

Průměrný čas na jednu účtenku                            127 sec

Celkový čas na registraci                                         24.638 sec

419,63 min

6,84 hod

Každý měsíc jsem, v pozici hráče trávil jednu hodinu tím, že jsem vpisoval čísla účtenek proto, aby to nemusel dělat státní kontrolor, či jiný úředník, který má na starost kontrolu odvodu daní.

Každý měsíc stát platí paušální, a ne zrovna nízkou částku za to, že mu provozovatel vytvořil na internetu formulář suplující pod záminkou zisku práci jiných lidí. Stát však nevyužil čas „jiných lidí“ aby dělali smysluplnou práci, namísto toho najal další lidi, aby dělali tu, které nejen že nedává smysl, ale ani nepřináší žádné hodnoty.

Byl jsem hazardním hráčem v podmínce

A v době, kdy čtete tyto řádky jím již nejsem.

Důvod je prostý. LOTERIE ŠTĚSTÍ JE LEŽ

A já nevidím důvod, proč lhářům věřit a je jedno jak jsou chudí.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář