Jak mohou být ohýbána pravidla Loterie Štěstí

„Štěstí je muška jenom zlatá“ pronáší procítěně učitel v krásném filmu pro pamětníky, aby žákovi ukázal, že přednes, je odlišný od odmluvení. Neuspěl. V Čechách, kde loterii štěstí zavedl Slovák, je ono štěstí definováni slovem ÚČTENKOVKA a jeho pravidla jsou ohebná stejně jako jeho pravdy.

To, že se účtenkovky účastním, je věc mým čtenářům známá, stejně jako fakt, že důvodem není ani tak hazard, který nabízí, či adrenalin, který nenabízí, ale snaha sledovat, zda-li je ono štěstí skutečně vrtkavým, či si sedá jen na předem určené jedince.

Zatímco v prvním měsíci slosování jsem identifikoval a provozovatelovi avizoval 13 závažných problémů z nichž některé byly záměrné (jako například posun prvního slosování o měsíc, či změna typu vozidla), druhý měsíc proběhl relativně klidně a nebylo co avizovat. I přesto však vyšlo několik příspěvků týkajících se absence transparentnosti celé loterie.

Druhé slosování se blíží, bude zítra, 15.11.2017 a další miliardář se jen usměje, dalšímu milionu na účtu, či vozu pro své poddané, to je vedlejší.

Důležitý je fakt, že příjem účtenek do dalšího kola končí vždy posledním dnem měsíce a zde jsem zaregistroval významnou změnu, díky níž jsem si uvědomil, že je LOTERIE ŠTĚSTÍ nejen velkým podvodem, ale že odporuje i novým zákonným nařízením GDPR a zároveň, že umožňuje cílenou kontrolu a vyřazení těch, kteří jsou systému nepohodlní. Dříve existoval výraz Kádrování a dnes se je možné k němu vrátit snadněji díky novým technologiím digitálního věku.

Cesta, kterou jsem k danému názoru došel, vychází z historie samotného HRÁČSKÉHO ÚČTU a předtím, než napíši co jsem odvodil, Vám předložím tři pohledy na hráčský účet a to za měsíc Říjen, Listopad a následně aktuální Prosinec, zde jsou.

Říjen (15 registrovaných/2 nepřijaté)

Listopad (22 registrovaných/4 nepřijaté)

Prosinec (10 registrovaných/8 nepřijatých) stav k 9.prosinci 2017

 

Měsíc Prosinec namísto bílé nadílky přináší rudou. Tu, ke které je cíleně otáčena i celá země, jejíž přední politici se snaží dokázat, že Velký Bratr i Velká Sestra z východu, nebyli před 28 lety odmítnuti, či zavrhnuti, ale jen posláni na zaslouženou dovolenou a celý národ se již těší na jejich návrat.

Červená je znakem tzv. NEREGISTRACE účtenky, neboli její vyřazení ze hry, dalo by se říci diskvalifikace.

Během psaní tohoto příspěvku jsem na problém upozornil HELPLINE s níž aktivně komunikuji, ne však tak ona se mnou a když jsem chtěl udělat přehled poměru přijatých a nepřijatých účtenek, dostalo se mi na mém herním účtu následující hlášky

V této tak transparentní hře tak prospěšné národu i státní kase, je totiž díky registraci hráče možné manipulovat s výsledky daleko dříve, než tyto budou známy. Je to jakási forma šikany, či trestu, za přílišnou všímavost.

Jen pro zajímavost na úplný závěr, pro ty, kdo si myslí, že ve všech případech je chyba u mne samotného a vše prezentuji pouze proto abych mohl očernit premiéra a budoucího prezidenta země za zenitem, bych rád uvedl, že po zadání shodných dat, do jiného herního účtu, byla účtenka přijata a schválena do hry.

Na závěr mi prosím dovolte se rozloučit screenshotem obrazovky Loterie Štěstí, když jsem se po dopsání článku pokusil ještě jednou, zjistit přehled přijatých a nepřijatých účtenek, či jak já říkám LÍSTKŮ ŠTĚSTÍ.

 

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář