Je každý den blog dost?

Nedávno jsem četl zajímavou úvahu. Světoznámý podnikatel v ní rozebíral, že pro podnikání cest do budoucnosti by se nemělo skákat, ale jít krok za krokem, že jen tak se dokáže ověřit, zda-li to, co se navrhuje bude realitou, či nikoli.

Má pravdu.

Hovoří totiž o něčem, co já dělám a zkouším a z jednoho dne se blížím již pěti měsícům.

V jedné diskuzi na sociálních sítích jsem dostal otázku, jak je možné, že se ve svých předpovědích, tak trefuji do budoucnosti, jak to že ty „věštby“ jak on říkal, vycházejí?

Má odpověď byla jednoznačná

JÁ BUDOUCNOST NEPŘEDVÍDÁM, JÁ JI TVOŘÍM

Nic víc, nic míň.

Právě tuto možnost má totiž každý z nás, a je k tomu třeba málo.

Například trpělivost, nebo sebeodříkání, jasný cíl a výdrž.

Prostě nic, co by člověk neměl, nemohl získat, či k čemu by se nemohl dobrat. Jedinou otázkou je, zda-li se k tomu dobrat chce.

V každém případě v názvu dnešního příspěvku je otazník a to značí, že by text pod ním měl, kromě jiného, nést odpověď na položenou otázku.

Myslím, že není.

Minimálně ne pro mne samotného.

Psaní mi totiž pomáhá, a to po fyzické i psychické stránce. A tak už dnes lze najít mé psané výtvory nejen na sociálních sítích, ale i v časopisech, magazínech, diskuzích, odborných i neodborných serverech, prostě všude, kde si myslím, že by mohly najít odezvu.

Jen v roce 2019 jsem již začal spolupráci se dvěma novými partnery

Jedna série článků tak bude zaměřena na SKLADOVÁNÍ a vše co s ním souvisí, začne totiž vycházet nové médium, které se touto problematikou začalo zabývat a na rozdíl od těch stávajících ne proto, aby prodávalo sklady a skladové prostory, či nabízelo práci skladníkům a operátorům

Druhý parter se rozhodl vytvořit online medium zaměřené kromě jiného i na alternativy související s odpadovým hospodářstvím a prevenci vzniku odpadu považuje za jednu důležitou část i proto jsme se dohodli na spolupráci, které začala články na téma INDUSTRIAL UPCYCLING a odstartovala velmi dobře, protože již první příspěvky se setkali s velkou čteností.

Není to zdaleka poslední místo, kde se vypisuji.

Nesmím zapomínat na můj oblíbený www.poetizer.com na kterém nacházím útočiště stejně, jako mnohé z mých myšlenek podaných formou hodnou tohoto média. Překvapilo mne, že v dobách svého začátku byl POETIZER zcela odlišným médiem. Byl prý médiem profesionálních básníků pro profesionální básníky a čtenáře básní.

Je dobře, že jsem ho tenkrát neznal, pravděpodobně bychom totiž nebyli schopni vytvořit harmonický vztah jaký máme dnes. Jen za dnešní den jsem například publikoval již pět krátkých útvarů proplouvajících stejně jako já samotný pracovním dnem plným energie a slunce.

Jen básní je již více než tři sta a ještě štěstí, že nenesou datum spotřeby.

P.S. V době publikovíní tohoto příspěvku, tedy pět měsíců od jeho napsání je publikovaných básní již 844.

 

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář