JEDNO KOLO JEDE NA GOLF

S jednokolkou jsem projel a objel v posledních dvou letech nemalé množství tuzemských golfových hřišť na nichž jsem byl ne jako hráč, nebo caddy, ale jako divák. Bylo fascinující vrátit se zpět a vyprávět o tom, co jsem viděl a sledovat ostatní, včetně místních, jak vůbec neví, co mají za humny za poklady.

Nemálo golfistů si jízdu vyzkoušelo a někteří následně i stroj pořídili. Nejatraktivnější plochou byla pravděpodobně přistávací plocha pro vrtulník movitějších hráčů a mně stále běželo hlavou, nešlo by tento výkonný stroj, či jeho koncept využít přímo na hřišti a lépe?

Spolu s vývojem tažného pohonu pro invalidní vozík a následně s tlačným elementem pro osobní auto, který jsme představili v rámci CEEHACKS 2017 pod názvem POWER E-NJOY vyvíjíme i další aplikace a jedna z nich je určena právě pro golf.

Toto řešení je ve vývoji globálním, protože aktivně spolupracujeme s týmem v americkém státě Kalifornie, kde probíhá i fyzické testování a výroba. To téměř jednoletém vývoji se ta na trh dostal první SHERPA GOLF.

A ptáte-li se co je zač, pak musím zmínit, že název není zvolen náhodně.

SHERPA GOLF v sobě spojuje odolnost a vytrvalost vysokohorských nosičů, kteří nejen mezi Himalájskými vrcholky často dokázali mnohem více bosí a v lehkém oblečení, než špičkově obutí a oblečení západní horolezci, kteří by bez jejich pomoci často nedošli ani do základního tábora a s ní i lehkost a přesnost sportu gentlemanů, kterým by golf měl být.

A nebylo by to E-MOTION a tým E-MOTIONEERS, kdyby vyvinul zařízení jen s jednou funkcí.

A tak i SHERPA GOLF nabízí funkce dvě

Tou první je doprava golfového bagu s holemi, tedy náhrada standardního golfového vozíku

Tou druhou je doprava golfisty a jeho bagu, či samozřejmě i samotného golfisty.

Jak vidíte je SHERPA GOLF řešením minimalistickým a elegantním, a přesto dostatečně robustním.

Věřím, že na rozdíl ode mne, se budou v blízké budoucnosti golfisti fotografovat v odrazu oka SHERPA GOLF namísto odrazu v driveru.

A ptáte-li se, kdy se SHERPA GOLF objeví na trhu, prozradím Vám, že to bude brzy. Pro více informací stačí napsat na e-mail info@ibcsd.biz, či využít formuláře pro komentáře pod článkem.

A na úplný závěr ještě malá video upoutávka, která se skrývá pod touto větou.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář