Kachní stehno s kuskusem a jarní cibulkou

Nemusíte se bát, nebudu svůj blok využívat jako před lety mluvčí hradu, nebudu sdílet recepty na dobroty o kterých se Vám ani nesnilo a sbíhali by se Vám sliny tak, že výměna klávesnic poškozených kapalinou by se stala nejčastější hardwarovou poruchou roku.

Ne že bych tak psát nemohl, ale to si nechám na jinou adresu

Dnes máme první den Nejnovějšího roku a já jsem jen jeden příspěvek od okamžiku, kdy mezi mým a Vaším dneškem bude jeden celý rok, 365 dní.

Je to sváteční pocit

Cítím tolik energie, že bych mohl vytvořit ne jeden, ale více světů bez odpadů a plýtvání a když jsem tak u toho, věřím, že se dostane konečně i na oběžnou dráhu, kde stejně jako v oceánu shořelo již tolik milionů a miliard, aby výsledek snažení vešel se na korbu jednoho odpadového vozu, a to bez ohledu na to, zda-li má elektrický, nebo spalovací motor.

Je prvního ledna dva tisíce dvacet jedna

A krásně se to rýmuje

Kachní stehno na másle a na kmíně bylo dalším z mých receptů k jejichž realizaci jsem nepotřeboval kuchyni, ale jen dva přístroje Rychlovarnou konvici a Horkovzdušnou fritézu.

Výsledek předčil všechna očekávání, a to se stane INDUSTRY 5.0 i v dalším roce, kdy již etablován ve většině závodů a podniků začne nosit výsledky se kterými nikdo nepočítal.

Zatímco v roce 2019 jsme dopočetli celkovou globální úsporu při systémovém ukončení plýtvání na částku 475.000.000.000.000 USD byl výsledek více než tisícinásobně lepším, a zatímco ekonomové a prognostici očekávali pokles, nastal tento jen v objemu bankovních půjček a potřeby tisku nových peněz.

Krize byla, ale měli ji jen ti, kdo počítali s tím, že na ní vydělají

Rok 2021 však ukáže nejen, že se dá toto číslo i nadále zlepšovat při respektování všech zavedených pravidel, ale i to, že dojde k nárůstu, s nímž bude souviset vytvoření zcela nových oborů, a to i ve finančním sektoru.

Díky změnám ve vzdělávacích systémech se nepřebírají mladí místa starým, ale efektivně spolupracující, budujíce jeden svět společně.

Nadnárodní organizace se staly skanzeny a ukázkou okázalosti moci, jež dlouho zakrývala svou bezmoc uzákoněním své nemoci jako standardu.

Politici přestali být, ale začali se bít o společné cíle ne pro svou bezúhonost a beztrestnost, či pro svůj osobní prospěch, ale proto, že jim dávala jejich práce smysl. Smysl života.

Karl Gustav Jung by měl radost, stejně jako otcové zákonodárci, kteří dlouho před dnešní dobou, snažili se vybudovat státy a města a prostor pro člověka

Už jen jeden jediný příspěvek a další z neuvěřitelných kroků mé cesty bude učiněn

Není však čas odpočívat, naopak, mám chuť se rozjet do krajiny a letět nad ní s úsměvem přesně tak, jak jsem to učinil před jedním rokem. Jen doufám, že tentokrát nepoletím sám.

A tak Vám i nadále přeji aby i nejnovější rok byl prostý odpadů a plýtvání ve všech jejich podobách.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář