Kde jsou světoví vůdci z Davosu?

Jsou to, jíž tři měsíce, kdy se opět, jako každý rok, sešli ve švýcarském Davosu světoví vůdci, aby se dohodli, jak budou svět vést v roce 2020. Od té doby je nikdo na živo neviděl, a to i přesto, že někteří denně na televizních obrazovkách udělují své vůdcovské rady.

Kde jsou?

Otázka, na kterou se nikdo nezeptal, tak to činím já sám.

Otázka, na kterou znám jen částečnou odpověď, a i přesto se ji nezdráhám ji vyslovit

NEJSOU TAM, KDE BY MĚLI

Je to zvláštní v lednu jednání o budoucnosti světa, v březnu svět ochromený strachem z viru nesoucího smrt.

A SVĚTOVÍ VŮDCI, jak sebe sami nazývají zmizeli.

Nikdo je nepostrádá

Nikomu neschází

A vlády ukazují, že do nepostradatelných a všeho vědných, sami mají dále než daleko.

Plány neexistují, namísto řešení, záplaty, které jen co se aplikují, zjistí se, že nefungují a nahradí se dalšími.

A VŮDCI?

  • SKUTEČNÍ VŮDCI SE NESCHOVÁVAJÍ V DOBĚ KRIZE
  • SKUTEČNÍ VŮDCI PŘINÁŠÍ ŘEŠENÍ
  • SKUTEČNÍ VŮDCI NEJDŘÍVE TVOŘÍ, PAK MLUVÍ
  • SKUTEČNÍ VŮDCI NEPOTŘEBUJÍ TITULY
  • SKUTEČNÍ VŮDCI NEPOTŘEBUJÍ FONDY
  • SKUTEČNÍ VŮDCI NEPOTŘEBUJÍ SAMI SEBE NAZÝVAT VŮDCI

Vůdci nejsou a nebyli. Jen hrstka bohatých se zakoupeným titulem hřála se na slunci médií pro ještě větší popularitu a marketing. Je nutno být na očích. S řečmi napsanými MARKETINGOVÝMI odborníky, slibovali zítřek a místo něj přišlo

V Číně byli první příznaky infekce objeveny v listopadu 2019, a přesto jedním z prvních, kdo byl jmenován na čestném místě, hned za Donaldem Trumpem, byl Han Zheng, Vícepremiér Čínské Lidové Republiky.  Od prvních infikovaných do konání Davoského setkání uběhly více jak dva měsíce. V mezičase se světoví vůdci stačili sejít ještě v NEW YORKU a na dalších místech. Nikde se oficiálně o nové, záhadné nemoci nehovořilo.

Není to zvláštní?

Není s podivem, že jen několik po skončení začaly se světová média plnit zprávy o počtu infikovaných a mrtvých nejen v Číně, ale i dalších destinacích?

Není zvláštní, že v hostem v DAVOSU byl i Tedros Adhanom Ghebreyesus, generální ředitel WHO? Organizace, která již od 31.12.2019 prosince 2019 věděla o existenci neznámé nemoci postihující dýchací soustavu?

Kde jsou vůdci z DAVOSU?

Proč nebylo naplánováno žádné jejich setkání i přesto, že během několika posledních měsíců se scházeli s mnohem větší frekvencí, než tomu bylo doposud.

Bez ohledu na to, kde vůdci jsou, ukazuje se jedno

Svět funguje i bez nich.

Funguje dokonce lépe, a to i přes nesystémová rozhodnutí vlád, které s titulem vůdcovství, jen tápají ve tmě pravého poledne a snaží se penězi ucpat otvor, kterým se stále větší frekvencí uniká jejich důvěra a důvěryhodnost.

Viru a Infekci se nepostavily vlády, ale lidé.

Neučinily tak proto, že by jim vlády daly a dávaly to co slibují v nekonečných tiskových konferencích a prohlášeních, ale proto, že LIDSKÝ přestalo být synonymem pro SLABOST.

Myslím, že není důvodu se nadále ptát, KDE JSOU SVĚTOVÍ VŮDCI, je na čase se naučit žít bez nich a bez knížecích rad vládních úředníků, kteří vlastní bezmoc, nazývají mocí, a namísto řešení využívají strach k upevnění vlastní moci.

Je na čase se zase přestat bát a učit se tam, kde to dává smysl. V přírodě. Protože ta, i bez dotací, vysokých platů a odměn, funkcí a titulů, žila, žije a bude žít dál bez ohledu na to, zda-li k tomu dostala razítko a příkaz.

Nechci další revoluci, jen vyvolávám vzpomínku na EVOLUCI, protože právě ta, je správnou cestou vpřed.

Nemusíme hledat a jmenovat další vůdce a ztrácet další čas. Již je máme a každý má své jméno

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář