Kdo si hraje nezlobí

Říká se v tuzemsku již dlouho. Je zajímavé, že už nikdo neřekl, že Kdo zlobí si také hraje rád. Dnešní příspěvek je podložen dvěma tématy. Prvním je výsledek kontroly na ministerstvu financí a druhým billboard na dohled od plzeňského obchodního centra PLAZA.

Ve skutečnosti si však nyní uvědomuji, že inspirace jsou tři. Tou třetí je úplně první článek mého vlastního blogu. Článek publikovaný 14.9.2014. Ano čtete skutečně dobře. Je to už nějaký ten pátek, a přesto si zkuste tento článek přečíst po tom co dočtete ten dnešní.

První článek vyšel na serveru rodiny SEZNAM.CZ interpretuje výsledek kontroly NEJVYŠŠÍHO KONTROLNÍHO ÚŘADU (NKÚ), který na základě výzkumu, šetření a zjištění konstatoval, že státem investované prostředky do dle mého jediné a to skutečně z globálního hlediska JEDINÉ HAZARDNÍ HRY SPONZOROVANÉ STÁTEM, byly a jsou vyhozenými prostředky.

Kmotra této hry, často se kryjící pod jménem VLÁDA, celou dobu s úsměvem lže

Proč by to nedělala

Platy NKU „podepisuje“ ona a její nadřízený

Druhým impulzem byl billboard, který jsem míjel na jedné z mých cest.

Je také podporovaný státem

Nebo není?

Stačí se podívat na slova pod samotným billboardem

CO vlastně znamenají?

V praxi nic.

Mají funkci oznamovací a tím jejich funkčnost končí.

Ministryně Financí se průběžně během své politické kariéry chlubí tím, jak se jí daří snižovat počet heren. Hází kolem sebe čísly a bombastickými procenty a užívá si potlesku.

Možná by bylo dobré někdy vylézt z teplých lavic, židlí a sedaček a vydat se do ulic

Herny zmizely

Objevila se CASINA

Nová, Moderní, Světová, Čistá, Zakouřená, plná bohatství.

Bohatství v nich je, jen ne pro ty, kdo si ho tam chodí získat.

CASINO je forma odpadkového koše ve smyslu principů, které jsem popisoval nedávno. Odpadový koš je jediným místem, kde se bohatý rádi schází s chudými. Každý tam míří s jiným cílem – ti bohatí si tam chodí peníze vybírat, ti chudí je tam neustále vkládají.

A jste li teď zmateni, klikněte nyní na link v úvodu, možná Vám Vaše dotazy zodpoví.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář