Když má peklo zavřeno

Důvod stávající kritické politické situace není jen jeden, jsou to hned důvody dva. Jsou tak silné, že jim prostě nelze čelit, a tak přibývá zase ohnutých zad a rozbitých úst za to, že si dovolila nazvat věci pravým jménem.

Je na čase poděkovat liknavosti státní správy, policie a výkonných složek, že nejednaly ukvapeně a ani nátlak veřejnosti je nepohnul k činu, protože dokážete si představit, co by se stalo, kdyby demiér, nyní již premiér nebyl na výslechu v červnu, ale třeba v prosinci.

Byla by to jedna velká hrůza a proto říkám

Děkujeme a věřím, že mluvím za všechny,

Že soudruzi a soudružky

Druhý důvod zhoršující se situace je však komplikovanější a nemá jej na svědomí jedna osoba, ale celý houf, či chcete-li stádo. Všude je plno přičmoudlíků, kteří si nárokují své místo ve světě, ve kterém žijeme a nejenom to, oni si ho rovnou berou, stejně jako duše a životy těch, kterým se to nelíbí.

Přitom kdyby neměli ty dlouhé ocasy a rohy nikdo by si jich nevšiml.

Ocasy sice někteří schovávají umně do kalhot, ale rohy, ne všechny rohy lze schovat pod čepici, či klobouk.

Naštěstí je snad návrat k normálnost předurčen datem dokončení, i když jak jsem se díval na odborníky, kteří byly najmuti, aby vykonali na této historické památce svou práci, mám obavu, že skluz v řádu měsíců a let, není vůbec vyloučený.

Tak uvidíme, kdo to vyhraje

Důležité je vědět, kdo za to může

My jsme v tom zase

Nevině.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář