Konec botám zničeným potem a vhkostí

Neděje se to často, a proto mám z toho o to větší radost. Uvádíme totiž na trh další, zajímavý, nadstandardně funkční, a hlavně dlouhodobě použitelný a využitelný produkt, jenž je výstupem INDUSTRIAL UPCYCLING.

Na začátku jedna špatná zpráva – nelze využívat baterie

A za ní hned druhá – nefunguje ani po zapojení do zásuvky

Třetí je však dobrá – nepotřebuje totiž vůbec žádnou externí energii, vystačí si totiž sám

Výrobek se jmenuje SWEATLESS a stačily tři dny prodeje v tuzemsku a zákazníci přišli s vlastním názvem BEZPOTKA. Zni sice dost rusky, ale není, je to jen sdružení výrazů BEZ a POT.

Co je vlastně SWEATLESS zač?

Jedná se o pasivní vysoušedlo vzdušné vlhkosti, s vysokou absorbční schopností a to vše jen a pouze na přírodní bázi, tedy bez uměle vytvořených chemických přísad. Aktivní látka je umístěná v textilním uzavřeném vaku.

S ohledem na způsob použití, je SWEATLESS dodáván v páru, pro každou botu zvlášť.

Použití je velice snadné a intuitivní

Po příchodu domů, či zutí bot, umístěte jeden vak, či sáček do každé boty.

Toť vše.

Budete-li si botu obouvat za dobu delší než 60 minut, je velmi pravděpodobné, že již bude opět suchá a příjemná jak na dotyk, tak pocitově.

SWEATLESS má však ještě jednu malou, drobnou vlastnost, kterou jistě ocení nejeden člen rodiny, pohlcuje totiž pachy. Tyto se totiž z propocených bot linou často v objemu, který nelze ignorovat, hlavně poté, co třeba jejich vlastník má za sebou nějaký náročnější sportovní výkon, či náročnou fyzickou práci. Speciálně pro uzavřené pracovní boty je SWEATLESS neocenitelným pomocníkem.

Pro další aktivaci pak stačí položit sáčky na topení, či je vystavit na sluníčku. Běžně však ani toto není třeba a je možné prostě přendávat z jednoho páru bot do druhého, tak jak budete boty v průběhu dne střídat.

Před samotným použitím a zakoupením, je však třeba poukázat na dvě rizika

Tím prvním je skutečnost, že SWEATLESS není určen pro absorbci tekutin. Ne že by ji nezvládl, ale struktura náplňového materiálu by se uzavřela a Vám by namísto funkčního vysoušeče ležel doma nefunkční kus „kamene“

Tím druhým pak varování, že vysoušení nelze provádět na otevřeném ohni, či při vysokých teplotách. Restart to neurychlí, textilní sáček by mohl začít hořet a obsah by se vysypal. Není zde sice zdravotní riziko, ale obsah špiní a vyčištění zabere nějaký čas a ten si raději nechte na užívání si pohybu v suchých botách.

Na závěr snad jen malá noticka.

Zakoupením SWEATLESS přispějete aktivně k vytvoření světa bez odpadu a plýtvání, protože při jeho výrobě se využily ze 100% výstupy INDUSTRIAL UPCYCLING.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář