Loterie Štěstí – Národní (pro) Hra

Když v posledním čtvrtletí roku 2016 byly ohlášena Loterie Štěstí, jen málokdo nevěřil, že by se štěstí neusmálo zrovna na něj, či na ni. Nakupuje přece každý den, daně platí, odvody platí a vládu jedné strany volil již několikrát, tak, proč ne on, či ona, že ANO.

Trochu mne sice zklamalo, že si Česká Televize, nechala mezi prsty protéci možnost získat výluční právo na jeden z nejsledovanějších pořadů, jehož dokonalost jsem rozvedl již před štědrým dnem 2016, ale není všem dnům konec, říkám si.

Mezitím za několik let trvání obohatila LOTERIE ŠTĚSTÍ tolik voličů, že se zvažuje zavedení dalších forem garantující rozdělení zisků ekonomicky dobře vedeného státu do dalších kanálů.

Je smutné, jak hrubě se někteří z těch, kteří sami nevyhráli, k tomuto národnímu bohatství staví.

Nejenom, že své sudičce a matce v jedné osobě nedává klid, jak čekala, ale dokonce je považována za podvod sloužící k obohacení malé skupiny lidí. Taková hanba.

Mohl by mi někdo vysvětlit, jak by LOTERIE ŠTĚSTÍ MOHLA BÝT PODVODEM?

Jak by mohla být podvodem hra, u které jsou předem známa jména všech hráčů, včetně jejich osobních údajů, k nimž patří datum narození, číslo účtu, věk, bydliště. Jak by mohl podvádět někdo, kdo ví, že každý jeho nákup bude evidován a registrován?

Jak by se mohlo podvádět, když každý má své unikátní identifikační číslo?

Jak by někdo mohl chtít přiřadit vítězný kód pořadí výher, když ví, k jakému účtu každý kód patří?

Proč by někdo pro Milion měsíčně, či měsíčně Nové auto podváděl?

V prosinci 2019 bylo nestranným a neovlivnitelným počítačem, vylosováno již po Dvacáté Šesté Štěstí.

Dvacet šestkrát milion

Dvacet šestkrát osobní automobil

Dvacet šestkrát Výhry nad i do dvaceti tisíc

Tolik národního štěstí

Je mi líto jediného a to, že štěstí nemohu sdílet s výherci. Jejich jména a identifikace schází.

Schází i přesto, že první vůz byl předán na parkovišti společnosti LIDL pravděpodobně ve Zlínském kraji, starší paní, jejíž vůz má poznávací značku 6Z0 5806, bylo zaznamenáno na videu. Poznávací značku tak dokonalou, že po třech letech není k dohledání v žádném rejstříků registračních značek dostupných na internetu.

Věřím, že podobně dobře ošetřené jsou i převody milionů, které odchází na bankovní účty lidí, kteří se dobrovolně rozhodli bez nároku a jakéhokoli osobnímu zájmu pomoci národnímu hospodářství zatočit se zloději rozkrádajícími majetek v socialistickém, pardon v holdingovém majetku.

Zatímco závistivci napadají chudáka paní Schillerovou, která si utrhává od úst a Vánoční stromek sama vybírá si v lese, snaží se ona rozdávat štěstí plnými hrstmi. Nehledí na hloubku státní pokladny a bere a bere a aby rozhazovala plnými hrstmi mezi prostý lid.

Je hanba, že se něco takového děje, navíc ještě v době, kdy naše země chce jít příkladem všem národům světa v digitální gramotnosti, a ještě digitálnějšímu štěstí.

V Čechách se nekrade.

Jen se odměňují ti, kteří si beztrestnost již předplatili

Je dobře, že soudružky a soudruzi již dlouho ukazují, že štěstí je tu pro každého.

 

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář