Manželství v Čudu

Pánové Svěrák a Uhlíř kdysi napsali a následně i nazpívali krásnou a poučnou píseň, která se jmenovala „JAKÉ JE TO ASI V ČUDU“. V rámci textu se snaží dojít k vyřešení záhady, kde se nachází strýček, jenž je celé dny v čudu.

Z textu vyplývá, že ČUDU je místo nebývalých krás a bohatství, z něhož díl si strýček může odkrojit při každé návštěvě, a tak je na snaze se ptát, co by se stalo, kdyby se tetička i se strýčkem do bájného místa odstěhovali, a to i se svými dětmi.

Jedno je jasné, byli by v čudu všichni

V čudu by bylo jejich auto

V čudu by byl i jejich byt

A všechny věci

Je otázka, zda-li, politika města umožňuje výše uvedené komodity dovážet, či zda by bylo nutné je před samotným příjezdem prodat a do Čudu přijet jen a pouze s čistou hlavou.

Narazili-li jsme na politiku, jaká ta v čudu asi je.

Je možné, že právě tam trávil svou politickou praxi pan Čuba, který byl sice politikem tuzemským, ale po celou dobu svého mandátu byl v čudu.

A co pak například dotace a dotační programy?

Jedno je v politice jisté. V Čudu bydlí Dana.

Stálo to sice mnoho investigativní práce, ale je jasné, že jestliže také platíte Daně, je více než pravděpodobné, že Vaše peníze skončí také v Čudu.

Trochu se sice divím, že adresa Čapího Hnízda není také tam, protože jak ukazuje soudruh předseda je v Čudu nejen vyšetřování dotačních podvodů, ale i předvolební sliby, a spolu s nimi i demokratická budoucnost a jak se ukazuje, v Čudu vypadá že skončí i svoboda slova. To že se bez ní dá žít radostně dál ukazuje iDNES a další media, jejichž důvěryhodnost v tématech týkajících se zájmů majitele je v Čudu již dlouho.

Manželství v Čudu má jistě své výhody, jen je pro mne obtížné, ze střípků znalostí, které mám, vyhodnotit celou škálu jeho pozitiv, či případných negativ.

Jeden aspekt je však jasný, manželství bude v ČUDU.

Na cestu tam je třeba se připravovat dlouhodobě a intenzivně.

Prvním krokem je poslat na místo určení celou historii, resp. nejlépe vše dobré a pozitiva. Vše musí být v čudu dříve než samotné manželství. Druhým krokem je pak provádět pravidelně převody a finanční transakce, které pomohou s aklimatizací na místě. Prostě není nad to mít prachy v Čudu.

Co je sporné, jsou vztahy s okolím, rodinou, sousedy, často totiž i ty jsou v Čudu, je však nasnadě otázka, zda-li je jejich přítomnost na místě žádána, či nikoli.

Při přípravě dnešního článku jsem jako vždy prováděl jak průzkum a analýzu v okolí, tak se snažil vžít do pozice strýčka o němž je text písně uvedené v perexu a úvodu článku. Je zvláštní, jak velké množství lidí, jejichž manželství je v Čudu, je vyrovnaných, a obklopených lidmi, kteří s nimi sdílejí zájmy, záliby a život takový, jaký je.

Oproti tomu ti, co zůstali bývají často nevrlí, řekl bych že plni zášti vyplývající ze závisti z toho, že oni v Čudu nejsou.

Výše uvedená zjištění nejsou ještě vědecky podložena, ale slyšel jsem, že s nástupem nové vlády malých diktátorů, jsou výsledky původní vědecké práce a mnoha milionů vynaložených prostředků v Čudu, a proto se dá očekávat, že je budou následovat i vědci a odborníci a lidé, kteří to myslí vážně a nechtějí se vézt na vlně popularity podložené koblihou.

Aktuálně se mi dostalo zprávy, že v Čudu jsou i Klus, Macháček, Pazderková, či Ruppert a proto mi to čím dál více připomíná teplý listopad roku 1989.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář